reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, mam jeszcze jedno pytanie. Czy któraś z Was ma wysokie AMH? Mój wynik to aż 23 i zastanawiam się jakie ma to realne przełożenie na starania. Wiem tylko, że świadczy to o PCOS i w stymulacji dostaję tylko 1 tabletkę (3-7 dc), żeby mnie nie przestymulować. Czy jest się czym martwić albo można coś z tym zrobić?
 
reklama
To wspaniałe wieści! 😍 Kiedy idziesz na pierwszą wizytę do gin.? Będziesz robiła przyrost bety?
Betę chcę powtórzyć w sobotę, czyli 48h po pierwszej, i w następnym tygodniu umówić się do gina, żeby tylko tam zajrzał :D na serduszko wiadomo, że mega wcześnie.
To wspaniałe wieści! 😍 Kiedy idziesz na pierwszą wizytę do gin.? Będziesz robiła przyrost bety?
Bardzo się cieszę! Wspaniała wiadomość. Z czym się borykałaś po drodze i ile zajęły Wam starania? Życzę dużo zdrowia i powodzenia :*
[/QUOTE]
W sumie w sierpniu stwierdziliśmy, że co ma być, to będzie. Ale się nie udawało. I w grudniu z testem owu zaczęłam działać. Okazało się, że pik był dopiero w 17 dc, a nie jak zazwyczaj myślałam, że ok. 14-15. W samą owu nie działaliśmy, tylko przez 2 dni poprzedzające i dzień po. Więc myślę, że jakos wtedy zaskoczyło :)
Ale powiem Wam, że się bardzo boję. Druga ciąża, a jestem mniej spokojna. Może dlatego, że tak bardzo chcieliśmy ;)
 
Cześć i czołem, witam się w 1dc 🥳 powiem Wam, że nic tak nie przyciąga @ jak biel Vizira na teście ciążowym 😊 dziewczyny, a powiedzcie mi, bo mega mnie to ciekawi: tę borowinę to używacie w każdym cyklu? Widzicie jakaś różnice? Czy robicie jakieś przerwy? I kiedy robocie te okłady?😄
 
Dzisiaj zrobiłam pierwszy test (@ miałam dostać 9-10.01) - 29 dc. Wyszła tak niewidoczna, że ze zdjęcia ledwo co by ktoś zauważył. Ale tak samo miałam przy pierwszej ciąży, więc poleciałam od razu na betę. No i beta potwierdziła :) brzuch jak na okres, więc nie spodziewałam się w ogóle. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze 🙏
Gratulacje ♥️♥️ Nudnych 9 miesięcy!

Przy 12 pękł by mi kręgosłup [emoji38] staram się jej nie podnosić, ale wiadomo jak to jest.. dopóki nie znajdę w ciążę to się nie martwię, ale później będzie ciężko. Lżejsza nie będzie [emoji16]
Moja na rok ważyła 12 kg. W ogóle nie chodziła, ani nie stała nawet i musiałam ją ciągle nosić. :) Ale to się tak nie czuje, bo waga się zwiększa stopniowo. Teraz ma prawie 22 kg, a i tak często ją muszę dźwigać. 😅
 
Betę chcę powtórzyć w sobotę, czyli 48h po pierwszej, i w następnym tygodniu umówić się do gina, żeby tylko tam zajrzał :D na serduszko wiadomo, że mega wcześnie.
Bardzo się cieszę! Wspaniała wiadomość. Z czym się borykałaś po drodze i ile zajęły Wam starania? Życzę dużo zdrowia i powodzenia :*
Gratulacje ❤️
A jaką miałaś wartość bety, jeśli można spytać? ☺️
 
reklama
A mnie boli brzuch jak na okres i pachwiny [emoji17] to będzie ciężki tydzień. Mój dzieć waży prawie 8kg i muszę ją podnosić lulać.. Teraz ją położyłam na drzemkę i odpoczywam, nie będę sobie na siłę zajęcia szukać w domu[emoji854]

@Celia89 miałaś jakieś skutki uboczne tych dowcipnych tabletek?
Po kwasie mlekowym nigdy. To w sumie zdrowe bakterie zyjace w cipce. W sumie zaluje ze nie bralam ich zamiast tego zalecanego papilocare przez ginow bo po tym to mnie swedzialo wszytsko, cytologia jeszcze gorsza i az hemorid byl podraznany. Jesli teraz znow cyto wyjdzie niejednoznaczna zamierzam brac tydzien dowcipnie, 3 tyg po 2 tab doustnie + nasiadowy w rumianku. Ale mam nadzieje, ze samo ostawienie papilocare (irygacji) mi pomoglo. Notabete irygacje sa bardzo szkodliwe... No ale pewnie koncerny farmakorlogiczne naciskaja zeby lekarze to polecali.

Podlinkuj moze co to za lek :D?

Ja mam gina juz pojutrze. Jestem ciekawa co mi powie.
 
Do góry