reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Zawsze obsikuje się po same pachy [emoji23][emoji23][emoji23]
Pocieszam się, że to trening przed zmianą pieluch. Wtedy mocz i kal na rękach będzie codziennością [emoji23] i o dziwo nie mogę się tego doczekać [emoji2368][emoji2296][emoji23]
Nie chce mi się sikać do tego kubka, znowu sobie obsikam rękę po łokieć [emoji28] Wolałabym, żeby @ po prostu przyszła, a nie czekała na biały test [emoji38]
 
reklama
Zaraz mnie zjecie ale jakby co to nie podpuszczaj Cię- nie zeobisz tego [emoji2957]
Boje się testować, nie chce zobaczyć jednej kreski. W każdym poprzednim cyklu nawet nie miałam szansy zatestować, zawsze @ była pierwsza. A teraz cisza jak nigdy w życiu...nic się nie dzieje. Zobaczę rano jaka będzie temp, jeśli znów spadnie to nie będę testować.
 
Wujek Google pomógł, jednak nie chodzi o rozmiar.

Pęcherzyki antralne to pęcherzyki w jajnikach o średnicy 2-8 mm, które są gotowe do wzrostu pod wpływem naturalnych gonadotropin produkowanych przez przysadkę mózgową. W trakcie wzrostu pęcherzyki antralne stają się pęcherzykami dominującymi, a w nich dojrzewają komórki jajowe.
2 pęcherzyki to już jest dużo, dlatego lekarz tak powiedział. 18mm to pęcherzyk dominujący i pewnie on pęknie. Gdybyś miała 14 pęcherzyków na jednym i 18 na drugim to było by kiepsko...
 
reklama
Zawsze obsikuje się po same pachy [emoji23][emoji23][emoji23]
Pocieszam się, że to trening przed zmianą pieluch. Wtedy mocz i kal na rękach będzie codziennością [emoji23] i o dziwo nie mogę się tego doczekać [emoji2368][emoji2296][emoji23]
Nie miałam nigdy problemu z siku czy kupą córki, a nie raz kupa jej kołnierzem wychodziła (kto już ma dziecko to wie o czym mówią, a kto nie, to się dowie w przyszłości). Ale ze swoim siku mam na moich rękach problem 🤣🤣
 
Do góry