reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Poroniłam w lutym, o IO dowiedziałam się w marcu. Brałam avaminę 500 3x1, inofem, Ovarin i Wit. D. W czerwcu w dniu spodziewanej miesiaczki zrobiłam betę i wynosiła już 200 💜 wcześniej się zabezpieczaliśmy bo ja się bałam i zaskoczyło już w 1cs w maju.
W takim razie cuda się zdarzają! Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :)
 
reklama
Cześć wszystkim.
Miłego dnia i niech cały tydzień będzie miły i spokojny 😗
I niech będzie także owocny w staraniach jeśli któraś w tym tygodniu ma mieć owulację. Kciuki zaciśnięte za staraczki ✊

Przydałoby się kilka mam na sierpień 2022.
Ja powoli myślę czy znów nie wrócić do gry. Praca pracą ale instynkt macierzyński się odzywa coraz bardziej i bardziej.
 
Cześć wszystkim.
Miłego dnia i niech cały tydzień będzie miły i spokojny 😗
I niech będzie także owocny w staraniach jeśli któraś w tym tygodniu ma mieć owulację. Kciuki zaciśnięte za staraczki ✊

Przydałoby się kilka mam na sierpień 2022.
Ja powoli myślę czy znów nie wrócić do gry. Praca pracą ale instynkt macierzyński się odzywa coraz bardziej i bardziej.
Cześć :) masz długi staż pracy w obecnej firmie? Ja też chciałabym zacząć się znowu starać, ale pracuję dopiero od pół roku. Wprawdzie mam umowę na czas nieokreślony, ale mam jakieś takie wewnętrzne przekonanie, że to byłoby nie fair wobec pracodawcy. Zwłaszcza, że praca bardzo mi się podoba, a ze względu na jej szkodliwy charakter musiałabym iść od razu na L4.
 
reklama
Hej dziewczyny, wlasnie wróciłam od lekarza, okazało się że pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel 5cm...
W ostatnim cyklu miałam plamienie ok.tydzien po miesiączce.

Powiedzcie czy to może być tego że nam nie wychodzi? Mogą mi po prostu co miesiąc nie pękać pęcherzyk owulacyjne.
 
Do góry