reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A ja wracam po krótkiej przerwie, regularnie staram się nadrabiać i podczytywać, ale jakoś tak mało czasu. My po badaniach nasienia, wszystko tutaj w porządeczku (a miałam obawy), wczoraj byłam na wizycie kontrolnej, cytologię i pokazać badania. No nie ma do czego się przyczepić, pęcherzyk jak zwykle ładnie rośnie, za ok 2 dni owulacja i nic tylko działać, działamy a rok starań mija, w tym po poronieniu już 8mc.W tym miesiącu nawet wzięłam mniej pracy w tygodniu płodnym! 😂 Żeby już nie było się do czego przyczepić, bo czasami 1-2 dni nam uciekały. W tym tyg plan jest żeby codziennie próbować, w udanym cyklu tak właśnie było :) I za miesiąc znów się pokazać na spr owulacji, aczkolwiek dr uważa że przyjdę już z czym innym i trzymam go za słowo :DJak zwykle po wizycie czuję się zmotywowana.
P.S Gratulacje dla ładnych kreseczek! Ostatnio sporo ich na forum widzę, zarażajcie nas!
 
Będzie dobrze [emoji846][emoji846]
My już po 🙂 nasienie męża bardzo dobre, nie ma się do czego przyczepić.
Dajemy sobie teraz czas do końca roku na spokojne starania ❤️ a jeśli się nie uda to od stycznia wizyta u ginekologa i będziemy ustalać plan działania. Trzymam za Was kciuki i życzę miłych starań ☺️
 
Ja już po HSG, po wypis mam zgłosić sie jutro. Ale z tego, co lekarz mówił, prawy jajowod drożny, lewy nie. Czułam spory dyskomfort. Co dalej, pewnie dowiem się na kolejnej wizycie. W II pół listopada planujemy zbadać nasienia męża.
 
Ja już po HSG, po wypis mam zgłosić sie jutro. Ale z tego, co lekarz mówił, prawy jajowod drożny, lewy nie. Czułam spory dyskomfort. Co dalej, pewnie dowiem się na kolejnej wizycie. W II pół listopada planujemy zbadać nasienia męża.
Super, ze już po wszystkim. Trzymam kciuki za męża, oby wszystko było Ok 💪🏻 Kiedy masz zaplanowana kolejna wizytę? Ciekawa jestem co Ci lekarz zaproponuje.
 
Nam właśnie mija rok starań . Dziś byłam na kolejnym monitoringu Pani doktor powiedziała że pęcherzyk nie rośnie, Zobaczymy co będzie się działo w przyszłym tygodniu
 
reklama
Do góry