reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja też czuje, że w tym miesiącu będzie lipa. Niby na razie nic @ nie zapowiada, ale jest jeszcze kilka dni. A z moimi nieregularnymi cyklami to może i z 2 tygodnie mogę poczekać.

Ps. Ostatnio od mojej koleżanki słyszałam teorie, że jak cycki bolą przed okresem to owulacja była. Jak myślicie. Ile w tym prawdy? 🤔 Nigdy wcześniej nie słyszałam takiej teorii.
Mnie nigdy nie bolaly piersi przed okresem ani nie mam innych objawów pms. W poprzednim cyklu piersi chciały mi wybuchnąć, nie mogłam się dotknąć - nie bylo owulacji (potw. monitoringiem), wiec to o niczym nie świadczy ;)
 
reklama
To nie prawda. Mnie po porodzie w ogóle nie bolą piersi przed okresem a owulację mam w każdym cyklu naturalna,[emoji846]
Ja też czuje, że w tym miesiącu będzie lipa. Niby na razie nic @ nie zapowiada, ale jest jeszcze kilka dni. A z moimi nieregularnymi cyklami to może i z 2 tygodnie mogę poczekać.

Ps. Ostatnio od mojej koleżanki słyszałam teorie, że jak cycki bolą przed okresem to owulacja była. Jak myślicie. Ile w tym prawdy? [emoji848] Nigdy wcześniej nie słyszałam takiej teorii.
 
A jakie masz endometrium?
Ja po poronieniu też miałam łyżeczkowanie i od tamtej pory a minęło już 8 miesięcy mam bardzo skąpe miesiączki (2-3 dni trochę plamię), właśnie zastanawiałam się dlaczego tak się porobiło...Wcześniej przed tą straconą ciążą miałam bardzo obfite i bolesne miesiączki.
 
U mnie na razie morfologia OK, TSH w miarę OK, miałam robione tez androgeny (to przy innej okazji) ale tez w normie. Pozostałe badania mam w przyszłym tygodniu. Jeśli badania wyjdą OK, to będziemy robić drożność i histeroskopie - miałam już jakiś czas temu z powodu polipów i gin powiedziała, ze jest ryzyko, ze zrobiły się zrosty (po łyżeczkowaniu). Ale ogólnie trochę sobie poczekam, bo kolejna wizyta 10.12

Jakie TSH [emoji57] dawaj tu szczegóły [emoji16]
 
Cześć dziewczyny, ja już po hsg bolało tak, że myślałam, ze zemdleje albo zwymiotuje [emoji50]‍[emoji100][emoji50]‍[emoji100] wyniki razem z pozostałymi w poniedziałek, miałam tez robiony cały pakiet badań krwi. Przy okazji zrobiono mi usg i póki co, nie ma żadnych pęcherzyków pretendujących do dominującego (9dc), wiec nadal nie mam naturalnych owulacji = kolejny cykl na straty [emoji849]

W 9dc tez nie mam żadnych sensownych pęcherzyków [emoji41] nie ma co z góry spisywać cyklu na straty, może owu będzie ciut później?
 
Ja też czuje, że w tym miesiącu będzie lipa. Niby na razie nic @ nie zapowiada, ale jest jeszcze kilka dni. A z moimi nieregularnymi cyklami to może i z 2 tygodnie mogę poczekać.

Ps. Ostatnio od mojej koleżanki słyszałam teorie, że jak cycki bolą przed okresem to owulacja była. Jak myślicie. Ile w tym prawdy? [emoji848] Nigdy wcześniej nie słyszałam takiej teorii.

Gowno prawda. Mnie prawie nigdy nie bolą, a owulacje mam już potwierdzona dziesiątki razy.
 
Niestety test z rana negatywny... Do miesiączki jeszcze kilka dni,ale mam przeczucie, że się nie udało. Jedynie piersi mnie bolą ale to standard przed okresem u mnie.
Poczekaj jeszcze do miesiączki , może akurat się udało🙏🏻 Jak nie to w następnym cyklu się uda ❤️ Wiem jak to jest to czekanie i rozczarowanie jak się nie udaje , ale my tu jesteśmy żeby się wspierać na wzajem i mam nadzieje nam wszystkim uda się w końcu❤️
 
Jakie TSH [emoji57] dawaj tu szczegóły [emoji16]
Teraz mam 1,88, niby nie jest złe, ale mogłoby być mniejsze. Zaczelo się od 2,6 i tak sobie skacze, raz większe, raz mniejsze. Biorę Euthyrox 50 6 x w tygodniu. Oprócz TSH cały pakiet tarczycowy jest w porządku. Z tym TSH taka podobno moja uroda :) ale endokrynolog twierdzi, ze to nie jest przyczyna niepowodzeń.
 
reklama
Do góry