reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
W sumie racja. Mnie kiedyś cycki w ogóle nie bolały. Nie miałam czegoś takiego jak PMS. A odkąd zaczęłam regularnie współżyć to nie ma cyklu, żeby mnie nie bolały, a owulek ponoć nie ma. Chociaż nie byłam nigdy na żadnym takim oficjalnym monitoringu. Teraz tak sobie myślę.. U ginekologa byłam w 14dc. Mój cykl wtedy trwał 36 dni. Podejrzewam, że przecież wtedy nie miałam owulacji. Skoro widział obraz typowy dla PCOS to tak przytaknęłam. Ale przecież mógł nie widzieć wtedy jeszcze żadnego pęcherzyka dominującego, co nie?
Wystarczy, że masz fazę lutealną np 12 dni, więc owu mogła być w 24 dc, a przez 10 dni to tam się różne rzeczy mogą dziać i może coś urosnąć. Możesz mieć pcos a owulacje raz na jakiś czas mogą występować.
 
No powiem ci że ja przyszłam do mojej lekarz i powiedział że chcemy się starać o drugie dziecko tylko po łyżeczkowaniu moje miesiączki są bardzo skąpe i to bardziej jak plamienia i powiedziała mi że to możliwe zespół ashermana czylo zrosty. Narazie próbujemy z estrofemem. W tamtym miesiącu od 1 dnia cyklu do owulacji brałam 2 tabletki dziennie i teraz jak dostałam okres to już jest dużo lepiej. Teraz biorę 5 tabletek estrofemy dziennie więc zobaczymy czy to coś da
Dzięki zapytam następnym razem. Po prostu wychodziłam zawsze z założenia że skoro nic nie mówi to jest Ok. A jestem na monitoringu prawie co miesiąc.
 
No powiem ci że ja przyszłam do mojej lekarz i powiedział że chcemy się starać o drugie dziecko tylko po łyżeczkowaniu moje miesiączki są bardzo skąpe i to bardziej jak plamienia i powiedziała mi że to możliwe zespół ashermana czylo zrosty. Narazie próbujemy z estrofemem. W tamtym miesiącu od 1 dnia cyklu do owulacji brałam 2 tabletki dziennie i teraz jak dostałam okres to już jest dużo lepiej. Teraz biorę 5 tabletek estrofemy dziennie więc zobaczymy czy to coś da
OK przydatne info - dobrze wiedzieć w razie co.
 
W 9dc tez nie mam żadnych sensownych pęcherzyków [emoji41] nie ma co z góry spisywać cyklu na straty, może owu będzie ciut później?
Dzięki za nadzieję. U mnie te owulki to w ogóle o kant doopy potłuc. Ale plan mamy i tak regularnie współżyć mimo wszystko, stary nie może przecież wyjść z wprawy 😬😅
 
Hej dziewczynki powtórzyłam dzisiaj test z innej firmy i taki o to wynik 😊 Bladzioch… ale jest i to najważniejsze ❤️
 

Załączniki

  • 51C981EC-015B-47AE-9B25-0935A378A47A.jpeg
    51C981EC-015B-47AE-9B25-0935A378A47A.jpeg
    795 KB · Wyświetleń: 100
reklama
Do góry