reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mam nadzieję, że jednak @ do Ciebie nie przyjdzie 🤞💪
Ja miałam mieć @ w Wigilię i tak myślałam, że jej brak byłby najlepszym prezentem dla męża pod choinkę, w sumie spóźniła się jeden dzień, ale negatywny test i wcześniejsza beta szybko sprowadziła mnie na ziemię..
Oby w tym roku Twój wymarzony prezent się udał 🤞❤️
Ja to sobie drugi rok z rzędu wyobrażam jak mu daje ten test i jak reagujemy 😅 ale w razie W mamy w marcu rocznicę więc będzie kolejna okazja 🤷🏻‍♀️😂 Ja tobie również życzę nawet bez okazji żeby pojawiły się dwie kreseczki i będzie kolejna data do świętowania jak już będziecie mieli swoje maleństwo! 😘 Wszystkim tutaj tego życzę i mega zawsze się cieszę jak komuś się udaje bo rozumiem co każda z nas czuje. ❤️
 
reklama
Ja to sobie drugi rok z rzędu wyobrażam jak mu daje ten test i jak reagujemy 😅 ale w razie W mamy w marcu rocznicę więc będzie kolejna okazja 🤷🏻‍♀️😂 Ja tobie również życzę nawet bez okazji żeby pojawiły się dwie kreseczki i będzie kolejna data do świętowania jak już będziecie mieli swoje maleństwo! 😘 Wszystkim tutaj tego życzę i mega zawsze się cieszę jak komuś się udaje bo rozumiem co każda z nas czuje. ❤️
Ogólnie u mnie zmieniło się nastawienie.. Test ciążowy - tradycyjnie jedna kreska i... Banan na twarzy, już się z tego śmieje, tak teraz się zastanowiłam jakby było gdyby były dwie 😁 chyba przekleństwo by poszło "o kur*wa" 😁
Tez się cieszę jak wszystkim się udaje, umiem się cieszy ze szczęścia innych, obyśmy wszystkie tutaj długo nie zagościły i zobaczyły II kreseczki 🤞
Żebym mogła wypowiedzieć na głos ww przekleństwo 😁
 
Jak zobaczyłam pierwsze w życiu 2 kreski na teście to wybiegłam z łazienki krzycząc "o ku**a, ja pier**le jestem w ciąży" [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ogólnie u mnie zmieniło się nastawienie.. Test ciążowy - tradycyjnie jedna kreska i... Banan na twarzy, już się z tego śmieje, tak teraz się zastanowiłam jakby było gdyby były dwie [emoji16] chyba przekleństwo by poszło "o kur*wa" [emoji16]
Tez się cieszę jak wszystkim się udaje, umiem się cieszy ze szczęścia innych, obyśmy wszystkie tutaj długo nie zagościły i zobaczyły II kreseczki [emoji1696]
Żebym mogła wypowiedzieć na głos ww przekleństwo [emoji16]
 
I tyle było z moich wzniosłych i romantycznych pomysłów na poinformowanie mojego H, że będzie Tatą [emoji2368]
Zresztą u mnie i tak by to nie wypaliło bo on zawsze wie, że już czas na okres, więc czekał pod drzwiami na wynik [emoji23][emoji23][emoji23]
Tamtej ciąży nie donosiłam, ale już wiem że następna reakcja będzie identyczna [emoji41]
Haha, wyobraziłam sobie to [emoji23] myślę, że podobnie będę wyglądać jak się kiedy doczekam [emoji23]
 
Ogólnie u mnie zmieniło się nastawienie.. Test ciążowy - tradycyjnie jedna kreska i... Banan na twarzy, już się z tego śmieje, tak teraz się zastanowiłam jakby było gdyby były dwie 😁 chyba przekleństwo by poszło "o kur*wa" 😁
Tez się cieszę jak wszystkim się udaje, umiem się cieszy ze szczęścia innych, obyśmy wszystkie tutaj długo nie zagościły i zobaczyły II kreseczki 🤞
Żebym mogła wypowiedzieć na głos ww przekleństwo 😁
A wierzysz że pewnie też bym tak poleciała 😂 ja testów nie robię zrobiłam tylko raz jak cykl mi powariował i @ spóźniła się 14 dni 🤯 ale przez to że tyle czasu to trwa to jakbym zobaczyła faktycznie te II kreseczki to też by padło magiczne słowo 😂 a potem bym pewnie wyła jak głupia 😂
Mimo wszystko pociesza mnie fakt że moja ginekolog działa w tym temacie i teraz ona jest moją nadzieją i jakoś tak bez spiny.
 
Jak zobaczyłam pierwsze w życiu 2 kreski na teście to wybiegłam z łazienki krzycząc "o ku**a, ja pier**le jestem w ciąży" [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
U mnie tez było "[emoji15] o kur*a". A na koniec ciąży kiedy zorientowałam się, że rodzę była taka sama reakcja [emoji2960] jakbym nie wiedziała skąd się biorą dzieci i jak później wychodzą [emoji57]
 
Źle to ujęłam nie robię testów jak @ się nie spóźnia. Mam tez bolesne owulacje i dzięki temu zawsze wiem kiedy dostanę okres no nie ma ani dnia opóźnienia. Ale w grudniu nie miałam bólu owulacyjnego i sugeruje się kalendarzykiem bo bez tego to ja jestem w czarnej dupie 😂
 
reklama
A mnie dziś ciągnie w podbrzuszu jak na okres co by się zgadzało bo dziś termin @ ale jej nie widać 😅 fajnie by było gdyby się nie pojawiła ale coś czuję że chce mnie zaskoczyć 😂 mój ma nie długo urodziny i tak mi się marzy dać mu w prezencie test ciążowy no ale w zeszłym roku też tak marzyłam 😂 a ile wtedy łez wylałam bo sobie ubzdurałam że na pewno się udało. Dobrze że teraz mam dystans do tego.
I tylko dzis cie ciagnie w podbrzuszu, czy moze wcześniej miewasz takie rzeczy przed @?
 
Do góry