reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Yhym.. czuliśmy się jakbyśmy trafili 6 w lotto [emoji23] ale to wszystko u nas w ogóle było na wariackich papierach [emoji6] jeszcze porządnie nie zaczęliśmy badań a tu bum ciąża. Szczerze to zastanawiam się czy po prostu nie trafiliśmy w jakiś gorszy dzień mojego chlopa, bo badanie było robione tylko raz, jak już dowiedzieliśmy się że udało się to w euforii stwierdziliśmy że dalej nie badamy [emoji86] teraz tak myślę że to może był błąd, bo teraz podczas tych starań byłoby łatwiej już z wiedzą przynajmniej na temat mojego chlopa [emoji57]
Mój ma 26%. I Ty po miesiącu brania duphastonu zaszłaś? :-)
 
reklama
Chyba wyślę mojego jeszcze raz.. bo to 6 patrząc na wyniki waszych to aż mało prawdopodobne mi się wydaję..[emoji53] w okresie badań mój miał dość dużo kontaktu z różnymi chemikaliami.. więc może to zaburzyło.. chociaż ciąża była gdzieś od miesiąca do półtorej po tych badaniach więc musiało być to właśnie w tym okresie i raczej nie mogło jakoś gwałtownie skoczyć do góry.. [emoji55]
Wiecie co.. a może ma kochankę i może podał nieprawidłowa ilość dni od ostatniej ejakulacji (podawał przy mnie) [emoji87][emoji86]
Mój ostatnio nasienie badał w grudniu i było 40%
 
Dziewczyny a ja mam takie bardzo niedyskretne pytanie do tych co faceci badali nasienie. Jaka ruchliwość miały plemniki. U nas wyszło 6% ruchu a+b i wydawało nam się to mega mało, a jednak po pierwszym wspomaganiu duphaston zaszłam w ciążę (1,5 roku temu, żeby nie było że w tym roku[emoji6]). Jak jest u Was?
Mój miał 53%, ale jak widać fasolki brak, mnie to się wydaję, że za bardzo chcemy... Na szczęście zaczynamy powoli żyć życiem 😁
 
Dziewczyny a ja mam takie bardzo niedyskretne pytanie do tych co faceci badali nasienie. Jaka ruchliwość miały plemniki. U nas wyszło 6% ruchu a+b i wydawało nam się to mega mało, a jednak po pierwszym wspomaganiu duphaston zaszłam w ciążę (1,5 roku temu, żeby nie było że w tym roku[emoji6]). Jak jest u Was?
Mój mąż czeka na badanie które ma być 13 stycznia- długo się czeka na wyniki??
To mój pierwszy cykl z dupgastonem 😌oby było jak u Ciebie 😉
 
Mój mąż czeka na badanie które ma być 13 stycznia- długo się czeka na wyniki??
To mój pierwszy cykl z dupgastonem 😌oby było jak u Ciebie 😉
Mój miał tego samego dnia wyniki, ogólnie po 2 m-cach trzeba zrobić drugi raz i dopiero do lekarza 😊
Ja drugi cykl będę brać duphaston(+clo), trzymam kciuki, żeby Ci się szybciutko udało 😊
 
Yhym.. czuliśmy się jakbyśmy trafili 6 w lotto [emoji23] ale to wszystko u nas w ogóle było na wariackich papierach [emoji6] jeszcze porządnie nie zaczęliśmy badań a tu bum ciąża. Szczerze to zastanawiam się czy po prostu nie trafiliśmy w jakiś gorszy dzień mojego chlopa, bo badanie było robione tylko raz, jak już dowiedzieliśmy się że udało się to w euforii stwierdziliśmy że dalej nie badamy [emoji86] teraz tak myślę że to może był błąd, bo teraz podczas tych starań byłoby łatwiej już z wiedzą przynajmniej na temat mojego chlopa [emoji57]
Fantastycznie! Gratuluję! :) widzisz 6% starczyło a u nas 26 starczyć nie może :( a diphaston biorę już 3 lata. Z przerwami, bo tak trzeba xd i nadal nic.. Ale cieszę się że chociaż Tobie się udało :*
 
Chyba wyślę mojego jeszcze raz.. bo to 6 patrząc na wyniki waszych to aż mało prawdopodobne mi się wydaję..[emoji53] w okresie badań mój miał dość dużo kontaktu z różnymi chemikaliami.. więc może to zaburzyło.. chociaż ciąża była gdzieś od miesiąca do półtorej po tych badaniach więc musiało być to właśnie w tym okresie i raczej nie mogło jakoś gwałtownie skoczyć do góry.. [emoji55]
Wiecie co.. a może ma kochankę i może podał nieprawidłowa ilość dni od ostatniej ejakulacji (podawał przy mnie) [emoji87][emoji86]
A robił badanie na miejscu czy w domu i dowoziliście?
Co do kochanki to raczej nie wiem ale śmiem wątpić 🙈😅
 
A mnie dziś ciągnie w podbrzuszu jak na okres co by się zgadzało bo dziś termin @ ale jej nie widać 😅 fajnie by było gdyby się nie pojawiła ale coś czuję że chce mnie zaskoczyć 😂 mój ma nie długo urodziny i tak mi się marzy dać mu w prezencie test ciążowy no ale w zeszłym roku też tak marzyłam 😂 a ile wtedy łez wylałam bo sobie ubzdurałam że na pewno się udało. Dobrze że teraz mam dystans do tego.
 
reklama
A mnie dziś ciągnie w podbrzuszu jak na okres co by się zgadzało bo dziś termin @ ale jej nie widać 😅 fajnie by było gdyby się nie pojawiła ale coś czuję że chce mnie zaskoczyć 😂 mój ma nie długo urodziny i tak mi się marzy dać mu w prezencie test ciążowy no ale w zeszłym roku też tak marzyłam 😂 a ile wtedy łez wylałam bo sobie ubzdurałam że na pewno się udało. Dobrze że teraz mam dystans do tego.
Mam nadzieję, że jednak @ do Ciebie nie przyjdzie 🤞💪
Ja miałam mieć @ w Wigilię i tak myślałam, że jej brak byłby najlepszym prezentem dla męża pod choinkę, w sumie spóźniła się jeden dzień, ale negatywny test i wcześniejsza beta szybko sprowadziła mnie na ziemię..
Oby w tym roku Twój wymarzony prezent się udał 🤞❤️
 
Do góry