reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Hej kobietki. Będzie trochę tego 🙈 Jestem Laura i staramy się z mężem o dzidzie już prawie rok. Mój problem to PCOS, brak owulacji, miesiączki. Miałam kilka stymulacji i za każdym razem pęcherzyka nie było. Udało się we wrześniu wychodować ładny pęcherzyk na lewym jajniku po zastrzykach fostimon i aromku. 28 września, w 15dc dostałam ovitrelle, ból kłujący jajnika miałam dzień później czyli w 16 dniu cyklu. Bardzo dużo pojawiło mi się wtedy śluzu płodnego. Staraliśmy się w 14,15 i 17 dniu cyklu. Od 17-18 dc odczuwam ból sutków, nie piersi a właśnie samych sutków. 6 dni po zastrzyku zrobiłam test, aby zobaczyć czy zastrzyk jeszcze się utrzymuje No i był pozytywny, wiec jeszcze tak. Dziś 8 dzień po ovi i zwiększyła mi się temperatura ciała na 37,5. Jutro zamierzam zrobić kolejny test i sprawdzić czy kreska po ovi jaśnieje czy może będzie on coraz ciemniejszy. Sporadycznie odczuwam bóle podbrzusza .
Myślicie ze w weekend test powinien być już wiarygodny? Będzie już 11-12 dni po zastrzyku
 
reklama
Kochana i mnie podobna sytuacja w tym że ja miałam stymulację, zastrzyk i inseminacje, ból sutków po tygodniu od iui do teraz. 12 dni po iui robiłam test i ani śladu kreski, załamana bo brzuch zaczol boleć, 14 d po iui poszłam na badanie krwi zalecenie lekarza i o dziwo pozytywny, także trzymam kciuki że się uda
Hej kobietki. Będzie trochę tego [emoji85] Jestem Laura i staramy się z mężem o dzidzie już prawie rok. Mój problem to PCOS, brak owulacji, miesiączki. Miałam kilka stymulacji i za każdym razem pęcherzyka nie było. Udało się we wrześniu wychodować ładny pęcherzyk na lewym jajniku po zastrzykach fostimon i aromku. 28 września, w 15dc dostałam ovitrelle, ból kłujący jajnika miałam dzień później czyli w 16 dniu cyklu. Bardzo dużo pojawiło mi się wtedy śluzu płodnego. Staraliśmy się w 14,15 i 17 dniu cyklu. Od 17-18 dc odczuwam ból sutków, nie piersi a właśnie samych sutków. 6 dni po zastrzyku zrobiłam test, aby zobaczyć czy zastrzyk jeszcze się utrzymuje No i był pozytywny, wiec jeszcze tak. Dziś 8 dzień po ovi i zwiększyła mi się temperatura ciała na 37,5. Jutro zamierzam zrobić kolejny test i sprawdzić czy kreska po ovi jaśnieje czy może będzie on coraz ciemniejszy. Sporadycznie odczuwam bóle podbrzusza .
Myślicie ze w weekend test powinien być już wiarygodny? Będzie już 11-12 dni po zastrzyku
 
Hej kobietki. Będzie trochę tego 🙈 Jestem Laura i staramy się z mężem o dzidzie już prawie rok. Mój problem to PCOS, brak owulacji, miesiączki. Miałam kilka stymulacji i za każdym razem pęcherzyka nie było. Udało się we wrześniu wychodować ładny pęcherzyk na lewym jajniku po zastrzykach fostimon i aromku. 28 września, w 15dc dostałam ovitrelle, ból kłujący jajnika miałam dzień później czyli w 16 dniu cyklu. Bardzo dużo pojawiło mi się wtedy śluzu płodnego. Staraliśmy się w 14,15 i 17 dniu cyklu. Od 17-18 dc odczuwam ból sutków, nie piersi a właśnie samych sutków. 6 dni po zastrzyku zrobiłam test, aby zobaczyć czy zastrzyk jeszcze się utrzymuje No i był pozytywny, wiec jeszcze tak. Dziś 8 dzień po ovi i zwiększyła mi się temperatura ciała na 37,5. Jutro zamierzam zrobić kolejny test i sprawdzić czy kreska po ovi jaśnieje czy może będzie on coraz ciemniejszy. Sporadycznie odczuwam bóle podbrzusza .
Myślicie ze w weekend test powinien być już wiarygodny? Będzie już 11-12 dni po zastrzyku
Ovitrelle może utrzymywać się do 14 dni po zastrzyku, więc jedyny sensowny sposób na sprawdzenie wcześniej czy jest ciąża to badanie bety ze sprawdzeniem przyrostu po 48h. Kreski na teście nie będą miarodajne. A póki co jest za wcześnie by testy pokazały ciążę.
 
Kochana i mnie podobna sytuacja w tym że ja miałam stymulację, zastrzyk i inseminacje, ból sutków po tygodniu od iui do teraz. 12 dni po iui robiłam test i ani śladu kreski, załamana bo brzuch zaczol boleć, 14 d po iui poszłam na badanie krwi zalecenie lekarza i o dziwo pozytywny, także trzymam kciuki że się uda
Pocieszyłas mnie troszkę, bo powiem Ci ze szaleje już, ten czas leci tak pomału i czekanie do 12 dni po zastrzyku to katorga 🤦‍♀️ Ale mam nadzieje ze się uda
 
Ovitrelle może utrzymywać się do 14 dni po zastrzyku, więc jedyny sensowny sposób na sprawdzenie wcześniej czy jest ciąża to badanie bety ze sprawdzeniem przyrostu po 48h. Kreski na teście nie będą miarodajne. A póki co jest za wcześnie by testy pokazały ciążę.
Na ulotce jest napisane, ze zastrzyk utrzymuje się do 10 dni. Po tym czasie test może być wiarygodny
 
reklama
Do góry