reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jeszcze nie wie czy jest[emoji6] więc jak najbardziej to grupa dla niej
Otóż to. Jeszcze nie wie, a już rozmyśla o L4 [emoji3526] może rozmyślać w takim razie o wszystkich dostępnych możliwościach dostając tu dziś dużo informacji.

Już daje sobie spokój i tak nie dotarło nic, a wyszło, że jesteśmy chore psychicznie i nic o życiu nie wiemy [emoji2368] Do ściany gadać nie lubię tak jak napisałam wcześniej chciał człowiek dobrze, a wyszło jak zawsze
Standard. Nie dogodzisz. Możesz tylko głaskać [emoji16]
 
reklama
Dostaje na tacy rozwiązania co może zrobić żeby odpoczywać w domu A normalne pieniądze bez łamania prawa i naciągania podatników.
Jak ktoś nie wie że tak można to powinien podziękować za radę i relaksować się z gorąca herbatą.
Koleżanka najwidoczniej ma ochotę na kłótnie
emoji2272.png
Przecież ja z Tobą kobieto wogole nie dyskutuje Ty na każdym temacie
To po ch.uj rozważala l4 ciążowe [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Czy Ty zdajesz sobie sprawę jaka chamska jesteś czy nie bardzo ? Zachowujesz się jakbyś rządziła tym forum :) na każdym temacie się udzielasz że.swoimi mądrościami niezbyt miły tonem :)
 
Po co zatem ze mną próbujesz rozmawiać?
To nie moja wina, że nie rozumiesz ze od kilku godzin tłuczemy Ci do głowy, że możesz odpoczywać W DOMU, jednocześnie nie nadwyrężając i tak zadłużonego państwa.
A Ty się pieklisz o to l4 jakby to było spełnienie marzeń siedzieć na elce
Gdzie się piekle o l4 ? I gdzie napisałam że je wezmę ? Zeobilyscie gownoburze i darzycie temat dyskutując między sobą ;) brawo Wy :)
 
Gdybyś nie potraktowała pierwszego postu jako domniemany atak to rozmowa wyglądałaby tak:

-nie musisz iść na l4, pracodawca musi dostosowanie Ci warunki pracy, a jeśli się nie da to musi płacić Ci normalnie i zwolnić Cię obowiązku pracy
-ooooo dziękuję, nie wiedziałam. Jutro pogadam z szefem
-super, trzymam kciuki, powodzenia i daj znać!


[emoji2272][emoji2272][emoji2272][emoji2272]
Radzę cofnąć się do moich pierwszych wpisów i waszych :) bo chyba ktoś się zagalopował :)
 
Gdybyś nie potraktowała pierwszego postu jako domniemany atak to rozmowa wyglądałaby tak:

-nie musisz iść na l4, pracodawca musi dostosowanie Ci warunki pracy, a jeśli się nie da to musi płacić Ci normalnie i zwolnić Cię obowiązku pracy
-ooooo dziękuję, nie wiedziałam. Jutro pogadam z szefem
-super, trzymam kciuki, powodzenia i daj znać!


[emoji2272][emoji2272][emoji2272][emoji2272]
Jakie życie mogłoby być proste i przyjemne, gdyby ludzie czasami przyjęli chęć pomocy jako chęć pomocy, a nie atak 🤓 a tu jeszcze darmowa porada prawna
 
reklama
Do góry