reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Jak dalej będziecie na tym forum tak traktować innych to same tu zostaniecie [emoji1787][emoji1787] powodzenia chamstwo góra :)

Jak? Ja się starałam być miła w swoim odmiennym zdaniu, nie zwyzywalam Cię. Póki co to Ty w stosunku do mnie jesteś chamska, nie na odwrot.

PS. Chętnie bym tu została sama z osobami, które potrafią dyskutować mimo różnic je dzielących. Na szczęście przekrój ludzi tu będących jest zróżnicowany, wiec bywaja i jedni i drudzy [emoji3526]
 
reklama
Radzę cofnąć się do moich pierwszych wpisów i waszych :) bo chyba ktoś się zagalopował :)
Wróciłam, przeczytałam i nadal nie widzę żadnego ataku z naszej strony w twoim kierunku. Pierwsza Twoja wzmianka o l4 zaczęła się dokładnie o 12.44, że pójdziesz do ogólnego lekarza. Konsekwencje tego postu już znamy.
 
Ja już wcześniej pisałam że wcześniej normalnie pracowałam i kazali mi pracować po 10 godzin po nocach do 24 wykladalam normalnie towar czułam się dobrze to pracowałam .... Teraz miałam plamienie itd więc dodatkowy stres ... do 3 miesiąca nie powinno się mówić że jest się w ciąży a u mnie musieli by wiedzieć wszyscy żebym nie musiała dźwigać i zapierdalać jak debil na sklepie ...
Kobieta w ciazy może pracowac max 8h dziennie i nie moze pracowac na nocnych zmianach.
Jesli potwierdzi sie ciaza, wtedy pracodawca musi stworzyć odpowiednie stanowisko pracy dla Ciebie, jesli nie- nie moze zmusić Cie do pójścia na l4 Bo tak dla niego naprosciej - tylko musi zwolnic Cie z obowiązku wykonywania pracy i musi Ci za to placic. Jednym słowem siedzisz w domu i placi Ci pracodawca nie ZUS.
Odpowiadając na Twoje pytanie, nie musisz isc od razu na zwolnienie, zeby nie chodzic do pracy. Wystarczy rozmowa z pracodawca. Wielu pracodawców niestety zdaje sobie sprawe z tego ze kobiety nie maja pojecia o tym, ze jego obowiązkiem jest wypłacanie świadczenia kobiecie w ciazy wiec ida na łatwiznę i wysylaja kobiety na zwolnienie.
Ja Ci zycze zdrowej i spokojnej ciazy 🤞🏼🍀
 
Kobieta w ciazy może pracowac max 8h dziennie i nie moze pracowac na nocnych zmianach.
Jesli potwierdzi sie ciaza, wtedy pracodawca musi stworzyć odpowiednie stanowisko pracy dla Ciebie, jesli nie- nie moze zmusić Cie do pójścia na l4 Bo tak dla niego naprosciej - tylko musi zwolnic Cie z obowiązku wykonywania pracy i musi Ci za to placic. Jednym słowem siedzisz w domu i placi Ci pracodawca nie ZUS.
Odpowiadając na Twoje pytanie, nie musisz isc od razu na zwolnienie, zeby nie chodzic do pracy. Wystarczy rozmowa z pracodawca. Wielu pracodawców niestety zdaje sobie sprawe z tego ze kobiety nie maja pojecia o tym, ze jego obowiązkiem jest wypłacanie świadczenia kobiecie w ciazy wiec ida na łatwiznę i wysylaja kobiety na zwolnienie.
Ja Ci zycze zdrowej i spokojnej ciazy 🤞🏼🍀
Jakie to proste ❤️
 
reklama
Gratuluję :) A w tym cyklu kiedy była owu?:) po tym poprzednim długim prawda? Dobrze pamiętam? :)
Hej, hej ! Narazie jeszcze staram się na chłodno podejść do sprawy 🙂Jutro jak będzie dalej test pozytywny i będę się dobrze czuła ( mam katar 😕 ), to pojadę do Alabu. Tak, to jest cykl po tym długim 40- to dniowym. W tym cyklu miałam HSG 17.09 (10 dc), owulacja potwierdzona 19-20.09 (12-13 dc). Zauważyłam , ze jak biorę Inofem od 1dc po 1 saszetce, to owulacje mam ładne bez stymulacji już w 12-14 dc.
 
Do góry