reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Nie rozumiem tego "ewenementu" potwierdzenia owu przed okresem, ja mam cykle stymulowane i lekarz karze przychodzić 2 tyg po domniemanej owulacji zeby stwierdzić czy owu była, raz trafiłam, że sekundę przed wizytą zaczął mi się okres a owulacje i tak potwierdził, to nie ma znaczenia przy przyjdziesz pare dni po czy tuż przed miesiaczka, lekarz i tak stwierdzi czy owu była czy nie 🤷🏼‍♀️
Nie mi to lekarz potwierdził więc nie wiem ...
 
reklama
No było bo może wyjść w zależności od tego ile dni minęło od owulacji. Nic innego nie jest wyznacznikiem jak szybko może wyjść.
Gratuluję i daj znać jak beta
Jestem przed okresem 3 dni jak narazie :) na betę dopiero w poniedziałek pójdę po pracy :( zwariuje do tego czasu :p chociaż wiem że beta i tak nie jest wyznacznikiem zdrowej ciąży ... Ja miałam piękna betę w poprzedniej ciąży a i tak w 3 miesiącu poroniłam :(
 
Dziewczyny, mam cześć wynikow, robione w 3dc. Prolaktyna w górnej granicy. Zbija się to jakoś? Czekam jeszcze na wyniki LH, estradiolu i testosteronu, tak ja radziłyście.
 

Załączniki

  • 9775199b-22e7-4a1f-971a-c66bf1416a85.jpg
    9775199b-22e7-4a1f-971a-c66bf1416a85.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 71
Dziewczyny, mam cześć wynikow, robione w 3dc. Prolaktyna w górnej granicy. Zbija się to jakoś? Czekam jeszcze na wyniki LH, estradiolu i testosteronu, tak ja radziłyście.
 
Ja korzystam z pięknego słońca i popijam kawkę na ogródku z widokiem na Giewont 😍 Dziś mój 16 dc i 6 dpo, testy owu wciąż mocno pozytywne a dziś śluz taki biały kremowy (wykres w załączniku), nie wiem kiedy testować bo ten cykl mnie robi w ciula 😂 Mam tylko cichą nadzieję, że coś z tego będzie 🤗
 

Załączniki

  • 05dd0adf-3075-4a38-95a2-b16a2d571c52.jpg
    05dd0adf-3075-4a38-95a2-b16a2d571c52.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 65
Ja korzystam z pięknego słońca i popijam kawkę na ogródku z widokiem na Giewont [emoji7] Dziś mój 16 dc i 6 dpo, testy owu wciąż mocno pozytywne a dziś śluz taki biały kremowy (wykres w załączniku), nie wiem kiedy testować bo ten cykl mnie robi w ciula [emoji23] Mam tylko cichą nadzieję, że coś z tego będzie [emoji847]

Wykres testów owu?
 
reklama
Do góry