reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nie rozumiem tego "ewenementu" potwierdzenia owu przed okresem, ja mam cykle stymulowane i lekarz karze przychodzić 2 tyg po domniemanej owulacji zeby stwierdzić czy owu była, raz trafiłam, że sekundę przed wizytą zaczął mi się okres a owulacje i tak potwierdził, to nie ma znaczenia przy przyjdziesz pare dni po czy tuż przed miesiaczka, lekarz i tak stwierdzi czy owu była czy nie 🤷🏼‍♀️
Ciekawe na jakiej podstawie stwierdza to na usg po 14 dniach po owu. Nieraz kilka dni po owu ciężko stwierdzić, bo nie ma już śladu płynu.

Totalnie nie ironizuje, po prostu się zastanawiam.
 
reklama
Ciekawe na jakiej podstawie stwierdza to na usg po 14 dniach po owu. Nieraz kilka dni po owu ciężko stwierdzić, bo nie ma już śladu płynu.

Totalnie nie ironizuje, po prostu się zastanawiam.
Jeżeli widac przez okno ze na ulicy stoi auto (widac na monitoringu pęcherzyki dominujące) a później jak patrzysz przez okno i auta nie ma (nie ma pęcherzyków) to znaczy że owu była 😛

Przykładowo - mi nie pękły i mialam torbiele po ok. 4cm w obu jajnikach a na poprzednim monitoringu mialam dwa pęcherzyki dominujące po ok 18 mm po jednym w każdym jajniku.
 
Nie zawsze, czasem pęcherzyki się zapadają i wchłaniają
Tak mi tłumaczył gin jak go pytałam co tam widzi i jak poznać owu i do mnie to przemawia :p
Pewnie tak, chociaż na cyklach stymulowanych z podawanym np ovitrelle sprawa pewnie wygląda trochę inaczej, stymuluje się do takiego momentu aż będą mieć odpowiednią wielkość, mi przy 1 nie chciały rosnąć i jeszcze dostalam gonadotropiny i później dla pewności daje się coś na pęknięcie i ciekawe tez jak szybko się nie pęknięte pęcherzyki wchłaniają, czytalam ze dopiero po pojawieniu się @, ja np mialam czekać na @ i następnie od 5 do 26 dc brac lek z inną formą proga żeby się wchlonely, więc czekam ponad miesiąc 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczyny.. przełożyłam sobie duphaston do takiego innego pojemniczka po tabletkach i w takim samym tez mam kwas foliowy.. nie pytajcie jak to sie stało ale chyba od trzech dni biorę duphaston zamiast kwas bo praktycznie tak samo wyglądają a ja z przyzwyczajenia dopiero sie dzisiaj zorientowałam… i oczywiście dzis już nie wzięłam.. Teoretycznie jutro powinna być owulacja. A wzięłam dupka chyba 29.30 i 1 października. Pytanie czy nie zahamuje mi to teraz owulacji? Już chyba spisze ten cykl na straty przez moja własna głupotę… 😭😪
 
reklama
Prosze
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-10-02-15-48-00-131_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-10-02-15-48-00-131_com.miui.gallery.jpg
    226,3 KB · Wyświetleń: 148
Do góry