reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Używam innej apki ale u mnie się tak zdarza dlatego robię testy po dwa razy dziennie bo szybko peak się pojawia, a potem dosyć szybko kreska testowa jest wyraźna ale słabsza od kontrolnej [emoji846]
Wiesz moze czy owulacja teraz wystapi rzeczywiscie w ciagu 24-36h jak pisza na opakowaniu czy moze byc szybciej? Zaskoczyly mnie te testy, bo prawdopodobnie bede miala owu dwa dni szybciej niz sie spodziewalam. A moj M wczoraj zapil i sie nie kochalismy [emoji24] czytalam, ze najlepszy seks dwa dni przed owu
 
reklama
Tak trochę z innej beczki, jaki bierzecie kwas foliowy bez recepty, i witaminę D3 ? Badałam sobie ostatnio poziom, biorę od września w dawkach 4000-8000 i jestem na granicy najniższego poziomu, obawiam się że nie wchlaniam. A czytałam że Wit D3 też wpływa na ryzyko poronień, tylko nie wiem czy to nie nacisk firm farmaceutycznych. Bo wychodzi że wszystkie braki są tego powodem 🙉
Ja miałam duży niedobór d3, Ok 15 jak wyszło z krwi. Endokrynolog zalecił 3 tyg brania 3x 4000 (ApoD3 max). Na kontroli już miałam prawie 47 z krwi. Teraz biore 4000 raz dziennie i kontrolne badania za 3 msc.
Kwas foliowy biorę FolActivin.
 
Do dziewczyn uzywajacych Premom - zdarzył wam się taki skok w ciągu niecałej doby? W zeszłym cyklu testy stopniowo z dnia na dzień robily sie ciemniejsze, dlatego teraz się zdziwiłam [emoji848]
Zobacz załącznik 1222824Zobacz załącznik 1222825
Mnie w tym cyklu, najpierw 20% rano, popołudniu 22,5%,a na następny dzień rano 80%, kreska dużo ciemniejsza od testowej, więc uznałam to za pik i działamy 😁 dziś wg śluzu, temp oraz pasków jest owu 💪
Dobrze, że jutro wolne to nie musimy wychodzić z łóżka 😁😁
 
ponoć bezpośrednio na płodność IO nie wpływa, ale generalnie choroba, która psuje cały organizm, wiec siłą rzeczy oddziaływuje i na płodność


No raczej za wcześnie na jakiekolwiek dolegliwości, chyba ze owu miałas zaraz po @. Ale mdłości można mieć właśnie od progesteronu czyli po prostu przed @ albo po duphastonie


a lekarz jak Ci zalecił? Wiem ze raczej zaleca się brać progesteron 10 dni po owu i jak negatyw to odstawić
Z kalendarzyka wychodzi ze miałam owu 14dc. Ja jej nie czulam ale kilka dni przed byłam u lekarza i mówił ze się zbliża wiec powinno się zgadzać, a duphaston kazał mi brać od 18dc po dwie tab na dzień przed 10dni
 
Ja myślę, że dziś, najpóźniej jutro dostanę @ 🤷🏼‍♀️ Temp z 36.93 w ostatnich trzech dniach spadła na 36.77 (aczkolwiek dziś wzrost do 36.8), ale wczoraj miałam przezroczysty oraz później lekko białawy, rozciągliwy śluz oraz jedną nitkę krwi, przed snem pojawiły się lekkie różowe plamienia, a dziś od rana różowo-pomaranczowe lekkie plamienia... Więc pewnie zaraz będą brązowe, a potem @... Pewnie jutro przyjdzie. 🤷🏼‍♀️ Nawet częściowo byłoby mi na rękę nie zajść w tym cyklu (aż nie wierzę, że to mówię 🙈), bo nie chcę rodzic we wrześniu... Córka będzie zmieniała przedszkole na szkołę i wolałabym być bardziej dostępna. ;) Także, nie ma tego złego... Ale jak myślę, że mam rodzic w październiku, listopadzie albo grudniu, to już wolałabym chyba w 2022 roku w styczniu...
Dlaczego listopad i grudzień nie?😀 ja miałam termin na 3-6 grudzień, urodziłam 21 listopada i najchętniej bym to powtórzyła🙈 dużo bardziej podobał mi się taki „model ciąży” niż termin na maj i poród w kwietniu (bo tak urodziłam pierwsza córkę)
 
reklama
Do góry