reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Niby wiem to wszytko ale wariuje 🤣🤣🤣 jak wy sobie radzicie z tymi fiksacjami? Oj gdybym była naukowcem chciałabym wynaleźć test taki pyk odrazu po owulacji 🤪🤪
My z mężem po roku bezskutecznych starań poszliśmy do lekarza- zrobiłam cały pakiet badań (prywatnie)😭moje wyniki są dobre- a za tydzień badamy nasienie. Wiec będę wiedzieć więcej
W tym miesiącu miałam monitoring owulacji, dostałam na wszelki wypadek duphaston, nie wiedziałam w ogóle co to jest lekarz wyjaśniał ze pomaga przy ewentualnym zagnieżdżeniu. @ wypada mi na 12 stycznia.
I nie nakręcam się..😌
Z mężem regularnie współczujemy co dwa dni prze cały miesiąc wiec głowa jest jesCE w miare spokojna. Najważniejsze to nie wkręcać się 😊
 
U mnie tak jest dzień przed @, niewielkie plamienie lekko brązowe oznacza spadek progesteronu i nadchodzącą @
U mnie również oznaka okresu taka, lekkie plamienie. Czasami dzień, czasami 2. Tylko przed pierwszą ciążą tak nie miałam i dało mi to do myślenia, że może coś się zadziało 😊
 
U mnie również oznaka okresu taka, lekkie plamienie. Czasami dzień, czasami 2. Tylko przed pierwszą ciążą tak nie miałam i dało mi to do myślenia, że może coś się zadziało 😊
Ja właśnie w ostatnim cyklu nie miałam i też myślałam, że może jednak coś, na dodatek spóźnił się aż 1 dzień 😁 ale to chyba przez duphaston, bo niestety @ przyszla
 
Ja umieram, kolejny dzień. Migreny nie dają spokoju, jest mi słabo, non stop bym spała, i jest mi ogólnie niedobrze. Brzuch boli, więc jakieś combo mnie złapało 🤦🏻‍♀️🤨
 
Tak, lekarz zobaczy czy lek zadziałał i pęcherzyki rosną. Jeśli nie będzie reakcji to zwiększy dawkę. Później powinien jeszcze sprawdzić czy pękają same. No chyba, że od razu zapisze lek na pęknięcie, bo i tacy się zdarzają. Ten 9/10 dc jest odpowiedni na pierwszą wizytę 😉
Bardzo dziękuje , tez uważam ze taka kolejność a nie w pierwszy dc , lekarza mam Jednego z najlepszych w naszym mieście , także wiem ze się poprostu pomylił . Dziękuje :)
 
reklama
Dziewczyny, a czy polecacie jakiegoś konkretnego ginekologa w Warszawie? Jak wygląda ten monitoring cyklu? 🙂
Ja polecam dr Pliszkiewicza. Chodziłam do niego będąc w ciąży. Wiem, że zajmuje się też problemami z zajściem w ciążę. Bardzo dobry i empatyczny lekarz i normalny człowiek.
 
Do góry