reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A powiedzieć mi dziewczyny, bo martwi mnie ten brak śluzu w tym cyklu…
Czy któraś z Was np miała monitoring potwierdzona owulacje a śluzu na zewnatrz owulacyjnego nie było?
Czy mozliwe jest ze test owulacyjny pozytywny a owulacji nie ma?
 
Kochane pomóżcie. Dwa dni temu robiłam testy wyszły pozytywnie, beta wskazuje na 3 tydz ciąży. Dzisiaj po powrocie do domu zrobiłam jeszcze jeden, częściej chodziłam dziś siusiu i ta kreska jest jaśniejsza niż ta z wtorku. Oczywiście już panikuje, ale zastanawiam się czy to nie przez to, że mocz był dosc mocno rozrzedzony czy coś się dzieje? Oczywiście powtórzę rano. Po cholerę robiłam teraz ten test to nie wiem…
 
reklama
A powiedzieć mi dziewczyny, bo martwi mnie ten brak śluzu w tym cyklu…
Czy któraś z Was np miała monitoring potwierdzona owulacje a śluzu na zewnatrz owulacyjnego nie było?
Czy mozliwe jest ze test owulacyjny pozytywny a owulacji nie ma?
Jak najbardziej możliwe że śluz będzie gorszej jakości lub będzie go zwyczajnie mało - może być piękna owulacja i warunki do zapłodnienia.

Druga sytuacja niestety też możliwa. Może być LH a nie być owulacji (jak w policystycznych), może być owulacja ale będą warunki uniemożliwiające zagnieżdżenie (za cienkie endometrium) i znowu jedno i drugie może być ok a faza lutealna będzie za krótka. Dlatego przy niepowodzeniach przez dłuższy czas najwiecej powie monitoring.
 
Do góry