reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Kochane pomóżcie. Dwa dni temu robiłam testy wyszły pozytywnie, beta wskazuje na 3 tydz ciąży. Dzisiaj po powrocie do domu zrobiłam jeszcze jeden, częściej chodziłam dziś siusiu i ta kreska jest jaśniejsza niż ta z wtorku. Oczywiście już panikuje, ale zastanawiam się czy to nie przez to, że mocz był dosc mocno rozrzedzony czy coś się dzieje? Oczywiście powtórzę rano. Po cholerę robiłam teraz ten test to nie wiem…

Opierasz to na becie, w nie na testach. Testy nie równe sobie, wybarwi inaczej, rozrzedzony mocz. Czemu nie zrobisz po prostu przyrostu bety ?
 
Bo dzisiaj przyrost byłby za wcześnie i bez sensu :)
Ok rozumiem, doczytałam, ze dopiero co wczoraj bete robiłaś. Jutto sprawdz i bedziesz miec jasność. Ja nie mialam nigdy jasniejszego testu od poprzedniego, ale dziewczyny tu opisywały takie przypadki. I nie sprawdzalam przyrost testem a chcialam zużyć wszystkie co kilka dni, zeby na pamiątkę mieć ostatecznie i tak wyrzuciłam. Nie stresuj sie, bo to dopiero początek wszlekich stresów jest zostaw cos na pozniej.
 
Ok rozumiem, doczytałam, ze dopiero co wczoraj bete robiłaś. Jutto sprawdz i bedziesz miec jasność. Ja nie mialam nigdy jasniejszego testu od poprzedniego, ale dziewczyny tu opisywały takie przypadki. I nie sprawdzalam przyrost testem a chcialam zużyć wszystkie co kilka dni, zeby na pamiątkę mieć ostatecznie i tak wyrzuciłam. Nie stresuj sie, bo to dopiero początek wszlekich stresów jest zostaw cos na pozniej.
A można wiedzieć w którym tyg robiłaś testy? ❤️
 
reklama
Do góry