reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jak ja to dobrze znam...
Niektóre dziewczyny są już mamami co nie wyklucza że są też STARACZKAMI 2021. Więc pytanie jak najbardziej było. A miejscu
Myślę że jednak lepszym pomysłem jest pytanie osób na innych grupach - biorąc pod uwagę ile jest tu osób, ktore z jakiegoś powodu mają problem by tymi mamami zostać.
 
U mnie nie było żadnego problemu z zajściem w pierwszą ciążę niestetety przy staraniach o drugą już nie jest tak kolorowo także...
Jak ja to dobrze znam...

Myślę że jednak lepszym pomysłem jest pytanie osób na innych grupach - biorąc pod uwagę ile jest tu osób, ktore z jakiegoś powodu mają problem by tymi mamami zostać.
 
Niektóre dziewczyny są już mamami co nie wyklucza że są też STARACZKAMI 2021. Więc pytanie jak najbardziej było. A miejscu
To zapraszam do przeczytania pierwszego postu z zasadami o czym się tu rozmawia. Nie chodzi o to kto ile już ma dzieci, cel tej grupy jest inny i jest to nawet pogrubione w pierwszym poście. Nie włazi się z buta byle gdzie nie czytając obowiązujących zasad [emoji85] Nie ma znaczenia czy ktoś już ma dzieci, ta grupa nie jest do rozmawiania o swoich wcześniejszych ciążach i doświadczeniach z nimi związanych [emoji2368] a jak brakuje takiego tematu na forum to polecam założyć.

U mnie nie było żadnego problemu z zajściem w pierwszą ciążę niestetety przy staraniach o drugą już nie jest tak kolorowo także...
Także co? Bo chyba nie rozumiem celu tej wypowiedzi.
 
reklama
Wczoraj była wielka radość, a dzisiaj rano taki niepokoj:od kilku dni miałam czestomocz, a dzisiaj po nocy tak strasznie chciało mi się do toalety, że jak poszłam to ostatnie kropelki tak piekło i pojawił się krwiomocz:( jestem przerażona, lekarz dzisiaj
 
Do góry