reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Chciałam się Was jeszcze spytać o radę.
Od roku pracuje w żłobku i ostatnio atmosfera pracy (ilość nadgodzin, szefowa, brak pracowników) jest bardzo słaba. Okropnie się stresuje, doszło do tego, że mam koszmary jak od dziecka żadnych nie miałam. Mogę sobie pozwolić by chwilowo nie pracować, ale po ostatniej próbie bycia panią domu skończyło się to u mnie depresja. Odżyłam jak poszłam do pracy/wyszłam do ludzi. Ale teraz nie wiem czy ten stres przypadkiem nie wpływa negatywnie na nasze starania. No i wszystkie te choroby, które łapie są wynikiem pracy w tym miejscu... Mam umowę na czas nieokreślony i dosłownie codziennie zastanawiam się czy to jest czas na złożenie wypowiedzenia... Co byście zrobiły w mojej sytuacji?
ja złożyłam wypowiedzenie dwa tygodnie temu. Stwierdziłam, że ważniejszy jest mój spokój i bez niego w ciążę nie zajdę. Ale pracuje już na zleceniu w firmie do której miałam przejść. Więc to wszystko miało wyjść płynnie. Ale aktualnie muszę cofnąć wypowiedzenie, na szczęście prawo pracy mnie w tym momencie chroni.
 
A ja po pierwszej ciazy się przebranzowilam robie teraz coś co sprawia mi frajdę, mam umowę na czas nieokreślony tylko mam wrażenie że są równi i równiejsi. I jak zajdę w ciążę to wiem że zostawię firmę na lodzie. Tylko ze czy warto się starać żeby zostać zauważonym, czy lepiej myśleć tylko o sobie i hyc egoistą?
 
reklama
Oj, tak... Nie lubię tych momentów, kiedy nadzieja konfrontuje się z rzeczywistością. Test robiłam wczoraj (Ultraczuły), bo okres mam mieć właśnie dziś. Ale ten nie nadchodzi,a test wyszedł negatywny. Czekam więc na okres, który zwykle miałam o czasie.
Hej hej ❤️ @Passtelova gratulacje ❤️❤️

Czy Wy też macie jakiś wewnętrzny lęk przed zrobieniem testu w dniu spodziewanej miesiączki, że znowu będzie biel vizira? ❤️
 
Do góry