reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej.
Dziś mam 2dc i @ rozkręciła się na maks. Więc niedługo trzeba brać się do niego roboty 😉 nie dam mężowi spokoju😁 to będzie nasz 3cs.
 
Myślisz że to ze stresu? Bo ja innej przyczyny nie widzę. Poroniłam w lutym wtedy zaszłam za pierwszym razem od tamtej pory mam korbę
W lipcu zeszłego roku dowiedziałam się, że jestem w ciąży (tylko po 2 mies. starań). W sierpniu, gdy wróciłam do pracy po urlopie, dowiedziałam się, że dostanę wychowawstwo w 1LO (potraktowałam to jako wyroznienie i nobilitacje, bo nauczycielki z kilkunastoletnim stażem nie miały nigdy wychowastwa w 1Lo, a ja dostałam je po 2 latach pracy). Tak się tym przejęłam, że zostawię klasę, bo przecież jestem w ciąży, że tego samego dnia dostałam krwawienia i poroniłam. Także myślę, że stres może wiele zniszczyć.
 
Tak standardowa norma.

Ps. Jak długo czekałyście na wyniki tych wszystkich hormonów?
To zależy od laboratorium 🙂 u mnie w pracy np badania typu tsh, ft3, ft4, antyTPO, antyTG są w tym samym dniu. Ale na prolaktynę sie czeka ok.2 dni.

U mnie 15dc i ani widu ani słychu owulacji 😜 także nie zabezpieczamy się dodatkowo, bo wydaje mi się że w tym cyklu raczej nic nie wyjdzie. Testy owu wychodzą cały czas negatywnie (zarys 2 kreski, cień?) i sama nie czuje by się owulacja zbliżała.
 
To zależy od laboratorium [emoji846] u mnie w pracy np badania typu tsh, ft3, ft4, antyTPO, antyTG są w tym samym dniu. Ale na prolaktynę sie czeka ok.2 dni.

U mnie 15dc i ani widu ani słychu owulacji [emoji12] także nie zabezpieczamy się dodatkowo, bo wydaje mi się że w tym cyklu raczej nic nie wyjdzie. Testy owu wychodzą cały czas negatywnie (zarys 2 kreski, cień?) i sama nie czuje by się owulacja zbliżała.

Ja dziś 19dc i owulaki tak samo - negatywne [emoji85]
 
Dziewczyny, od kilku m-cy próbuje poznać swój cykl z testami owulacyjnymi. Wiem, że testy robi sie do pierwszego pozytywnego testu. Na tej podstawie "przyjęłam", że owulacja przypuszczalnie mogla nastąpić po piku 12/13dc.
Jako, że sporo mam w domu testów owulacyjnych, z ciekawości testowałam kolejne dni. Czy to normalne zjawisko, że przez kolejnych 5 dniach testy ciągle wychodzą pozytywne? Do tej pory spotkałam się częściej z komentarzami że ciężko jest wylapac krotki pik.
Czy powinnam przebadać hormony?
Póki co nie chodzę na monitoring, miałam tylko 1 przy okazji rutynowej cytologii.
 
Dziewczyny, od kilku m-cy próbuje poznać swój cykl z testami owulacyjnymi. Wiem, że testy robi sie do pierwszego pozytywnego testu. Na tej podstawie "przyjęłam", że owulacja przypuszczalnie mogla nastąpić po piku 12/13dc.
Jako, że sporo mam w domu testów owulacyjnych, z ciekawości testowałam kolejne dni. Czy to normalne zjawisko, że przez kolejnych 5 dniach testy ciągle wychodzą pozytywne? Do tej pory spotkałam się częściej z komentarzami że ciężko jest wylapac krotki pik.
Czy powinnam przebadać hormony?
Póki co nie chodzę na monitoring, miałam tylko 1 przy okazji rutynowej cytologii.

Ja osobiście jak zaczynałam z owulakami to rownolegle robiłam pare monitoringów, żeby zobaczyć jak to się ma do mnie i tak polecam robić, ale oczywiście nie trzeba. Już monitoringów nie robię co miesiąc, ale mierze temp [emoji12] mamy tu koleżankę, która dość długo po piku ma pozytywy i u gina wszystko ok. Są tu tez dziewczyny, którym owulaki w ogóle się nie sprawdzają.
 
Dzięki @coca
Z miesiąc na miesiąc obiecuje sobie, że teraz to już na pewno zacznę starania pod opieką ginekologa.
Moze wreszcie w październikowym cyklu okolicznosci beda bardziej sprzyjające.

Tymczasem udanego popołudnia Kobietki.
Ten wątek to chyba najczęściej odwiedzana przeze mnie strona w internetach 😄

Btw, Ściągnięcie appki Babyboom rozwiązało moj wieczny problem z wrzucaniem załączników.
 

Załączniki

  • 536f08a1-783f-47ff-92b6-4512cdcf9807.jpg
    536f08a1-783f-47ff-92b6-4512cdcf9807.jpg
    92,9 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Dzięki @coca
Z miesiąc na miesiąc obiecuje sobie, że teraz to już na pewno zacznę starania pod opieką ginekologa.
Moze wreszcie w październikowym cyklu okolicznosci beda bardziej sprzyjające.
Tymczasem udanego popołudnia Kobietki.
 
Do góry