reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jest i ona druga kreska :D nam wreszcie się udało, czuje rozpulchniana macice :) cieszę się bardzo ale jestem pełna obaw zeby wszystko rozwijało się dobrze.
Za Was trzymam mocno kciuki :) wreszcie każdej się uda :) tylko właśnie oby mężowie mieli nastrój ;)
Lecę na majowe mamuśki bo termin wychodzi na dzień matki :)
Gratulacje 🙃 dbaj o siebie 😘
 
reklama
Hej dziewczyny, ja tu świeżak... Staramy się z mężem od roku, w tym dwa poronienia, a ostatnie pół roku coś nie chce pojawić się ta druga kreska. Już miałam nadzieję, że może w tym cyklu się uda, ale niestety. Mąż wcześniej przyjmował leki, które mogły mieć na to wpływ, więc odstawił i czekamy na te dwie wymarzone krechy😁
 
Jest i ona druga kreska :D nam wreszcie się udało, czuje rozpulchniana macice :) cieszę się bardzo ale jestem pełna obaw zeby wszystko rozwijało się dobrze.
Za Was trzymam mocno kciuki :) wreszcie każdej się uda :) tylko właśnie oby mężowie mieli nastrój ;)
Lecę na majowe mamuśki bo termin wychodzi na dzień matki :)
No i super!!!
 
Jest i ona druga kreska :D nam wreszcie się udało, czuje rozpulchniana macice :) cieszę się bardzo ale jestem pełna obaw zeby wszystko rozwijało się dobrze.
Za Was trzymam mocno kciuki :) wreszcie każdej się uda :) tylko właśnie oby mężowie mieli nastrój ;)
Lecę na majowe mamuśki bo termin wychodzi na dzień matki :)
gratulacje! 💐
 
Jest i ona druga kreska :D nam wreszcie się udało, czuje rozpulchniana macice :) cieszę się bardzo ale jestem pełna obaw zeby wszystko rozwijało się dobrze.
Za Was trzymam mocno kciuki :) wreszcie każdej się uda :) tylko właśnie oby mężowie mieli nastrój ;)
Lecę na majowe mamuśki bo termin wychodzi na dzień matki :)
Gratulacje! :)
 
Hej dziewczyny ! @Jula201906 gratulacje! :). A ja dziś już po HSG. Leżę w łóżku na oddziale i się nudzę. Robiłam prywatnie w Medicusie. Lekarz i pielęgniarki super mili. Samo zakładanie sprzętu nie było przyjemne, ale to nie był nawet ból, tylko dyskomfort. Jak lekarz podawał kontrast czułam tylko chłodek w okolicy jajników. Nawet nie wiedziałam ze już podaje ten kontrast. Cyknal zdjęcie i po zabiegu. Powiedział żartując, ze zazdrości mi tak droznych jajowodów 😂. Wesoło, ale to znaczy ze nie tu problem. Kolejnym krokiem będzie inseminacja ….
 
Nie znam tamtego leku. Domyślam się że Twój mąż chodzi do kardiologa. Ciekawi mnie co on na to.. czy mówił coś o niekorzystnym wpływie na organizm. A jakie badania teraz będzie robić laboratoryjne czy nasi

tez jestem ciekawa, ponieważ bierze je już długi czas, a lekarz nic nie mówił/pytał o starania się o zajście w ciąże. Musimy to skonsultować, ponieważ w internetach gdzieś przeczytałam, ze czasami kaja negatywny wpływ na plemniki lekarstwa na nadciśnienie tętnicze.
W tym tygodniu mąż ma zrobić badanie nasienia to podstawowe, wiec myśle, ze będziemy wiedzieć więcej.
 
reklama
Jest i ona druga kreska :D nam wreszcie się udało, czuje rozpulchniana macice :) cieszę się bardzo ale jestem pełna obaw zeby wszystko rozwijało się dobrze.
Za Was trzymam mocno kciuki :) wreszcie każdej się uda :) tylko właśnie oby mężowie mieli nastrój ;)
Lecę na majowe mamuśki bo termin wychodzi na dzień matki :)
Gratulacje!!! 🥰 który cs?
 
Do góry