reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Czy któraś z Was bierze aromek dwa razy dziennie? Bo mam przepisane od jutra 2 tabletki dziennie i nie wiem czy brać na raz dwie czy jedna rano, druga wieczorem czy to w ogóle jest jakaś różnica 🤯
 
Dziewczyny, a pomęczę Was jeszcze o moje wyniki... Czy mój progesteron nie jest tragicznie niski? Badania robione w 22 dc, 6 dni przed planowaną miesiączka.
Niby w normie laboratoryjnej, bardzo przy dolnej granicy. Zastanawiam się czy to nie będzie po prostu biochemiczna. Jutro robię przyrost bety, lekarz mówił że progesteronu mam już nie robić. W poprzedniej cp miałam duuuzo niższa betę (36 w 31 dc), progesteron 10 i wtedy mi mówili że przy tak niskim progu na pewno coś nie tak


A nie wolisz spytac przyszłych mamuś niz tu starających?
 
Myślę że Dziewczyny starające się mają dużą wiedzę, często są na forum długo i wiele widziały. Chyba że w momencie pozytywnej bety zwyczajowo od razu się przenosi?

Wiesz jak mam być szczera nie bardzo jako starająca chce ro czytać. Wole sama miec wybor, zwyczajnie jeśli ci sie udalo to zwyczajowo uciekasz tam. Szczególnie kiedy jednej ro schodzi raz, dwa. A nie latami jak większości tu
 
Byłam dziś na usg i jest dobrze 😊 Na prawym jajniku pęcherzyk 20mm a endometrium 8mm. Lekarka powiedziała żeby od dziś działać 🙃 W piątek sprawdzimy czy owulacja miała miejsce.
Oby mój drogi mąż miał dziś siłe na przytulańce 🤭
Trzymam kciuki i za męża😂 i żeby zaskoczyło😘

a ja dziś 24 dc (przy cyklach 26) zrobiłam test….
I wyglada na to ze znów niepowodzenie…:(
 
reklama
Byłam dziś (12dc) na usg i jest dobrze 😊 Na prawym jajniku pęcherzyk 20mm a endometrium 8mm. Lekarka powiedziała żeby od dziś działać 🙃 W piątek sprawdzimy czy owulacja miała miejsce.
Oby mój drogi mąż miał dziś siłe na przytulańce 🤭
Trzymam kciuki bardzo mocno 🤞🤞

My też od dziś działamy 😅
Właśnie zrobiłam sobie zastrzyk podwójnego pregnylu 😏

Zapowiada sie, że będziemy testować razem 😘
 
Do góry