reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

U mnie jutro powinna pojawić sie miesiaczka... 2 dni temu robiłam z głupoty test I biel vizira ale dzis mnie zaskoczyła ilość bialego sluzu co przed okresem raczej sucho i już teraz skołowana jestem. Powiedzcie mi ta faza lutealna to liczy się do np 14 dni od owulacji (dnia nastepnego) do dnia poprzedzającego 1 dzień krwawienia? Czyli jak jutro mam dostać miesiączkę to dziś jest 14dpo czy jutro? Bo mnie taka rozkmina naszła...
 
reklama
U mnie jutro powinna pojawić sie miesiaczka... 2 dni temu robiłam z głupoty test I biel vizira ale dzis mnie zaskoczyła ilość bialego sluzu co przed okresem raczej sucho i już teraz skołowana jestem. Powiedzcie mi ta faza lutealna to liczy się do np 14 dni od owulacji (dnia nastepnego) do dnia poprzedzającego 1 dzień krwawienia? Czyli jak jutro mam dostać miesiączkę to dziś jest 14dpo czy jutro? Bo mnie taka rozkmina naszła...

Jutro, wtedy kiedy masz termin @. Śluz rownie dobrze moze oznaczać @ zbliżającą się.
 
Hej dziewczyny :). Jak nastroje przed weekendem? Ktoś jakieś objawy przed testowaniem 🙃? Ja w tym miesiącu odpuściłam monitoring, bo chciałam trochę na luzie w tym miesiącu, szczególnie ze drożność we wrześniu 😉. Dziś 29dc- kiedy i czy miałam owulacje nie jestem pewna. Dziś biel bieli oczywiście na teście. Jak co miesiąc mam trochę tych objawów np bardzo powiększone bolące piersi, wzięty i kłujący brzuch itd, a tu nic niestety. Jedyna zmiana to taka ze od kilku dni z rożnym natężeniem bolą sutki, trochę to męczące. A wiec czekam na ta małpę i będę się umawiać na HSG, może to tez pomoże 😔, bo trochę zaczynam podupadać z nastrojem.
 
Jutro, wtedy kiedy masz termin @. Śluz rownie dobrze moze oznaczać @ zbliżającą się.

To możliwe że ten 1 test z głupoty zle liczyłam 🤣😬 się zakręciłam jak tampon w piczce za przeproszeniem🤣 możliwe że tak. Odkąd biorę bromergon juz 3miesiac to przed okresem susza. No ale nie nastawiam się bo rozczarowanie wiadomo jak boli🤷‍♀️
 
To możliwe że ten 1 test z głupoty zle liczyłam 🤣😬 się zakręciłam jak tampon w piczce za przeproszeniem🤣 możliwe że tak. Odkąd biorę bromergon juz 3miesiac to przed okresem susza. No ale nie nastawiam się bo rozczarowanie wiadomo jak boli🤷‍♀️

Ja mialam objawy jak na @, a w dniu @ bardzo slaba kreska wyszla. Takze jutro sprobuj.
 
A ja wczoraj źle spałam i coś mi przeskoczyło w kręgosłupie i mega rwie mnie reka. I lekarz pytał mnie czy nie jestem w ciąży bo nie jestem ale się staramy. U zapisał mi lek zwiotczajacy mięśnie który jest zakazany przy staraniach o dziecko. I teraz jestem w kropce. Dla bezpieczeństwa nie będę go brać
 
Czuje sie troche dziwnie, jakby brala mnie jakas choroba. Delikatne mdlosci, No i straszny bol piersi, ale to tak ze budze sie w nocy przez to.
Dzis zaczelam 2tygodniowy urlop, Takze odpoczywam 😁
Przytulam mocno w tych ciężkich dniach i zycze owocnych stran na nowym mieszkaniu 🤞🏼❤️
No to udanego urlopu i duuuzo czasu na odpoczynek 😊😊😊 😘 i odzywaj się tu czasem 😁 dawaj znac jak będą jakieś bobolkowe newsy🥰
 
A ja wczoraj źle spałam i coś mi przeskoczyło w kręgosłupie i mega rwie mnie reka. I lekarz pytał mnie czy nie jestem w ciąży bo nie jestem ale się staramy. U zapisał mi lek zwiotczajacy mięśnie który jest zakazany przy staraniach o dziecko. I teraz jestem w kropce. Dla bezpieczeństwa nie będę go brać
Ja chyba miesiąc albo dwa temu miałam okropny ból kręgosłupa, a konkretniej tzw kości ogonowej, tak że nie mogłam usiąść na tyłku, a jak już musiałam to łzy mi same leciały, wiedziałam że bez leków się nie obejdzie. Ale ja od dawna mam problemy z kręgosłupem i znam swoje możliwości i co kiedy powinnam zrobić. Wtedy byłam przed owu, wzięłam chyba 1 czy 2 tabletki na rozluźnienie mięśni, ale odpuściłam, za to brałam sporo przeciwzapalnych, jakoś po owu przestałam w razie gdyby się udało. Rozważanie korzyści do ryzyka... Udać się nie udało, ból przeszedł po 2tyg,ale głównie dzięki lekom.
 
reklama
Ja chyba miesiąc albo dwa temu miałam okropny ból kręgosłupa, a konkretniej tzw kości ogonowej, tak że nie mogłam usiąść na tyłku, a jak już musiałam to łzy mi same leciały, wiedziałam że bez leków się nie obejdzie. Ale ja od dawna mam problemy z kręgosłupem i znam swoje możliwości i co kiedy powinnam zrobić. Wtedy byłam przed owu, wzięłam chyba 1 czy 2 tabletki na rozluźnienie mięśni, ale odpuściłam, za to brałam sporo przeciwzapalnych, jakoś po owu przestałam w razie gdyby się udało. Rozważanie korzyści do ryzyka... Udać się nie udało, ból przeszedł po 2tyg,ale głównie dzięki lekom.
ja powinnam dostać okres po weekendzie a w okolicy owulacji próbowaliśmy. Jak mi nie pomoga przeciwzapalne które dostałam to pojadę na dyżur żeby mi inaczej pomogli
 
Do góry