reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie robiłam testów w zeszłym miesiącu, bo ostatnie dwa miesiące nic nie sprawdzałam, wracam do testów od tego cyklu, powinna być jednak ok. 8.08, natomiast miałam wtedy śluz płodny - czy owu była nie wiem :/

Ja bym dziś/jutro powtórzyła test. Niemniej - owu mogła się przesunąć [emoji6]
 
Dziewczyny, poradzcie mi proszę:
około soboty/niedzieli miałam dostać miesiączkę - nie przyszła, w pon. test biel bieli i po teście w godzinach popołudniowych delikatne krwawienie, plamy krwi na wkładce, byłam pewna, ze początki okresu, i zaraz się rozkręci, wczoraj coś minimalnie tez (tzn. na wkładce), a np. na papierze nie ma nic, zarówno w pon., wczoraj jak i dzisiaj. Dzisiaj czysto juz zupełnie na wkładce. Miałyście kiedy okres, żeby „zużyć” 2 wkładki? Nie wiem czy iść do ginekologa czy zdarzają się takie „słabe” okresy? Bo się martwię, ze coś jest nie tak. Pierwszy raz mam takie coś. :(
Ja w pierwszej ciazy utraconej właśnie w dniu spodziewanej miesiaczki dostałam kilka kropel krwi myślę sobie okres rozkręca się ale do wieczora czysto i później tez i zapomnialam o tym dopiero jak już z 2 tygodnie nie przychodził wykonałam test i dwie kreski. Możliwe że masz plamienie implantacyjne wykonaj test żeby być pewnym po 3-4 dniach 😊
 
Hej ja dziś 13dpo, jutro @. Ale nie mam nadziei, bo brzuch mnie wczoraj już tak mocno bolał, że nie zdziwię się, jak @ przyjdzie i dziś. [emoji2368]
Trzymam za ciebie kciuki [emoji1696]
A co do sprawdzenia piersi to jeśli chcesz szybko sprawdzić czy wszystko ok, to zapisz się na USG do kogoś z dobrym sprzętem i doświadczeniem. Ja np. regularnie chodzę do przychodni, która specjalizuje się właśnie w badaniach profilaktycznych piersi.
Ja już nawet nie muszę czekać na jutro , bo dziś @ przyszła 😭 . No nic , będziemy działać dalej 🙈😉
 
Proszę o poradę. Robiłam test czynnościowy prolaktyny i wynik przed podaniem metoklipramidu 15,50 (norma 6-29), a po podaniu leku 225,50, czyli 14krotny wzrost. Był to 4 dc. Ginekolog, która mnie prowadzi powiedziała, ze wyniki nie wskazują hiperprolaktynemi i nie wdrożyła leczenia. Jednak internety mówią, ze przyrost więcej niż 10krotny jest już wskaźnikiem do leczenia.
 
Ostatnia edycja:
Proszę o poradę. Robiłam test czynnościowy prolaktyny i wynik przed podaniem metoklipramidu 15,50 (norma do 6-29), a po podaniu leku 225,50, czyli 14krotny wzrost. Ginekolog, która mnie prowadzi powiedziała, ze wyniki nie wskazują hiperprolaktynemi i nie wdrożyła leczenia. Jednak internety mówią, ze przyrost więcej niż 10krotny jest już wskaźnikiem do leczenia.
Lepiej bym słuchała lekarza jeśli masz wątpliwości skonsultuj z innym lekarzem. Internetów się nie słucha to nie lekarz😊
 
Dziewczyny, poradzcie mi proszę:
około soboty/niedzieli miałam dostać miesiączkę - nie przyszła, w pon. test biel bieli i po teście w godzinach popołudniowych delikatne krwawienie, plamy krwi na wkładce, byłam pewna, ze początki okresu, i zaraz się rozkręci, wczoraj coś minimalnie tez (tzn. na wkładce), a np. na papierze nie ma nic, zarówno w pon., wczoraj jak i dzisiaj. Dzisiaj czysto juz zupełnie na wkładce. Miałyście kiedy okres, żeby „zużyć” 2 wkładki? Nie wiem czy iść do ginekologa czy zdarzają się takie „słabe” okresy? Bo się martwię, ze coś jest nie tak. Pierwszy raz mam takie coś. :(
Mogła się owulka przesunąć... Ja bym nie wytrzymała i poszła na betę 😆
 
reklama
Do góry