reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny, miłego dnia [emoji846]niestety ten cykl znowu na straty [emoji45] i mimo że jest przykro to trzeba się przygotować do kolejnej walki [emoji846] i tu pojawia się kolejny problem, ponieważ jest jakiś problem z tabletkami clostilbegyt i nie mogę ich nigdzie dostać, w zeszłym miesiącu jechałam do apteki ponad 40km od mojego miasta [emoji26] może któraś z was wie w której aptece dostanę albo ma i nie korzysta, chętnie odkupie [emoji846]
Hm pierwsze słyszę, żeby był problem, ja w Rzeszowie normalnie kupowalam, jak coś to ci mogę kupić i wysłać 😛 mi zostało jeszcze trochę clo i nie będę go juz używać jak coś.

Z autem chyba mnie pomyliłaś z kimś 🙄 Jestem zameldowana w tym mieszkaniu, wiec dług tez jest na mnie. Komornik zablokował wszystkie konta, mama nie może wypłacać gotówki, zarabia tylko 1900 zł, a podobno 1900 zł musi zostać na koncie na życie, ojciec nie pracuje aktualnie. Ja staram się pomoc oczywiście, na moje konto bankowe nie będzie wpływała moja pensja tylko na narzeczonego, żeby mi nie zabrali całości. A ja będę po prostu wpłacać na ten dług. Ale to i tak kropla w morzu, dug jest ogromny..😔
Komornik wysyła wnioski, zapytania do banków za pomocą systemu ognivo, pracownik banku odbiera, blokuje konto i tyle, może zablokować tylko i wyłącznie do kwoty wolnej od zajęć, obecnie 2062 zl, więc co za glupoty tutaj napisane o jakiś 50% wynagrodzenia, ściema jak nic.
Na co dzień się spotykam z ludźmi ktorzy non stop maja zajęcia na rachunku....
Głównie wiadomo kto to..... A potem przychodzą 500+, rodzinne, dodatki, pielęgnacyjne, na szkole dla dzieci, na dojazd dla dzieci, alimenty od państwa, dodatek dla rodziny wielodzietnej i k**** robi się 10 tys co miesiąc na 3 dzieci i jak tu szlak ma nie trafić a oczywiście takie dodatki jak w/w nie pogledaja zajęciu, więc po co isc do pracy żeby zablokować dodatki z mopsu i jeszcze żeby komornik ściągał, no żyć nie umierać...
A człowiek zapierdziela.......
Twoja historia faktycznie kupy się nie trzyma, ta zbiórka to jakas podejrzana 🤷🏼‍♀️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hm pierwsze słyszę, żeby był problem, ja w Rzeszowie normalnie kupowalam, jak coś to ci mogę kupić i wysłać [emoji14] mi zostało jeszcze trochę clo i nie będę go juz używać jak coś.


Komornik wysyła wnioski, zapytania do banków za pomocą systemu ognivo, pracownik banku odbiera, blokuje konto i tyle, może zablokować tylko i wyłącznie do kwoty wolnej od zajęć, obecnie 2062 zl, więc co za glupoty tutaj napisane o jakiś 50% wynagrodzenia, ściema jak nic.
Na co dzień się spotykam z ludźmi ktorzy non stop maja zajęcia na rachunku....
Głównie wiadomo kto to..... A potem przychodzą 500+, rodzinne, dodatki, pielęgnacyjne, na szkole dla dzieci, na dojazd dla dzieci, alimenty od państwa, dodatek dla rodziny wielodzietnej i k**** robi się 10 tys co miesiąc na 3 dzieci i jak tu szlak ma nie trafić a oczywiście takie dodatki jak w/w nie pogledaja zajęciu, więc po co isc do pracy żeby zablokować dodatki z mopsu i jeszcze żeby komornik ściągał, no żyć nie umierać...
A człowiek zapierdziela.......
Twoja historia faktycznie kupy się nie trzyma, ta zbiórka to jakas podejrzana [emoji2372]
Kurcze, obdzwoniłam pół Polski i nigdzie już nie mają, a dasz mi namiary na tą aptekę to zadzwonię czy mają?
 
Miłego dnia kobietki🤩 czekamy na resztę wysypu dwóch kreseczek🥰🥰 ktoś dzis testuje? Albo ktoś na dniach testuje? Jak się czujecie te co na dniach mają spodziewać się (oby nie) ciotki z ameryyyyki?
U mnie 12dpo jedynie ta prawa piers boli przy dotyku schiza lekka ze to nie okresowe i że c tam sie dzieje... poczekam do planowanej ciotki jak pojedzie a nie przejdzie wybieram się na usg😱 tylko pytanie normalnie na usg piersi czy do konkretnego lekarza?
 
Dziękuje ❤️😘
Trzymam kciuki za Was wszystkie bardzo mocno 🤞🏼❤️❤️
Twoja ciąża daje tyle nadziei! Wcześniej mialam takie przykre myśli, że jak tu ktoś siedzi ponad rok to raczej marne szanse że coś w końcu zaskoczy... A tu proszę po 2 latach jednak się udało ❤❤❤ Nie ma co się poddawać 😊😍
 
Twoja ciąża daje tyle nadziei! Wcześniej mialam takie przykre myśli, że jak tu ktoś siedzi ponad rok to raczej marne szanse że coś w końcu zaskoczy... A tu proszę po 2 latach jednak się udało ❤❤❤ Nie ma co się poddawać 😊😍
Pewnie ze nie ma co! ❤️ Wiadomo ze sa gorsze dni, sama mialam takie ze plakalam i mialam ochote wszystko to pierdzielnąć i dac sobie spokoj ze staraniami. Ale mimo wszystko zawsze ta iskierka nadziei byla i w koncu sie udalo. W cyklu, ktory spisalam na straty tak na prawde, po tej nieudanej inseminacji.
Kazdej z Was sie uda 🤞🏼❤️
Milego dnia dziewczyny❤️🌷
 
Miłego dnia kobietki[emoji2956] czekamy na resztę wysypu dwóch kreseczek[emoji3059][emoji3059] ktoś dzis testuje? Albo ktoś na dniach testuje? Jak się czujecie te co na dniach mają spodziewać się (oby nie) ciotki z ameryyyyki?
U mnie 12dpo jedynie ta prawa piers boli przy dotyku schiza lekka ze to nie okresowe i że c tam sie dzieje... poczekam do planowanej ciotki jak pojedzie a nie przejdzie wybieram się na usg[emoji33] tylko pytanie normalnie na usg piersi czy do konkretnego lekarza?
Hej ja dziś 13dpo, jutro @. Ale nie mam nadziei, bo brzuch mnie wczoraj już tak mocno bolał, że nie zdziwię się, jak @ przyjdzie i dziś. [emoji2368]
Trzymam za ciebie kciuki [emoji1696]
A co do sprawdzenia piersi to jeśli chcesz szybko sprawdzić czy wszystko ok, to zapisz się na USG do kogoś z dobrym sprzętem i doświadczeniem. Ja np. regularnie chodzę do przychodni, która specjalizuje się właśnie w badaniach profilaktycznych piersi.
 
Dziewczyny, poradzcie mi proszę:
około soboty/niedzieli miałam dostać miesiączkę - nie przyszła, w pon. test biel bieli i po teście w godzinach popołudniowych delikatne krwawienie, plamy krwi na wkładce, byłam pewna, ze początki okresu, i zaraz się rozkręci, wczoraj coś minimalnie tez (tzn. na wkładce), a np. na papierze nie ma nic, zarówno w pon., wczoraj jak i dzisiaj. Dzisiaj czysto juz zupełnie na wkładce. Miałyście kiedy okres, żeby „zużyć” 2 wkładki? Nie wiem czy iść do ginekologa czy zdarzają się takie „słabe” okresy? Bo się martwię, ze coś jest nie tak. Pierwszy raz mam takie coś. :(

Wiesz kiedy miałaś owu?
 
reklama
Do góry