reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
My co 2- 3 dni w okresie okolo owulacyjnym, bo u nas też nie udaje się za często 😎po prostu padamy na pyszczki wieczorem i nam się nie chce.
Co do infekcji intymnych to jak MamaR sikam po płyn lactacyd i jest lepiej, choć nie powiem że nie zdarzają się, bo raz na 2 czy 3 miesiące się coś przyczepi 😎😉
Poza tym też kłują mnie jajniki i bolą piersi z boku ( przy ostatniej ciąży tak było😊 i w zeszłym miesiącu co skończył się@🥺) ale jest coś nowego 😁 bo prawy jajnik tzn w tej okolicy mam taką górkę jakby opuchnięte ..taka chudzinka że mnie i zaraz widać 🤣🤣
 
Czy przy staraniu się o dzidzie w dni płodne stosujecie zasadę co dwa dni ?
Tak zalecają lekarze. I do tej pory sie do tego „stosowałam” okoloowulacyjnie. Poza tym okresem seks byl kiedy byla ochota , czasem co 2 czasem co 3 dni. Roznie. W tym cyklu owu mialam w niedziele i wyjątkowo seks byl codziennie (sobota niedziela poniedzialek ). I zaskoczyło 🤞🏼

Co do płynów do higieny intymniej, zaden nie jest dobry/odpowiedni. Nie powinno sie ich wcale stosowac :) wystarczy woda do podmywania.
 
Kropka no podobno podmywanie samą wodą najlepsze, bo nawet najdelikatniejsze i antyalergiczne płyny mogą zaburzać pH powodować podrażnienia itp...też się temu poddałam przez jakiś czas, ale jednak bez płynu czuje się "niedomyta"😎😎 jakkolwiek to brzmi 🤣
I gratulacje dla Ciebie ❤️❤️❤️ nie doczytalam o fasolce 😊 choć przeczytałam kilka stron wstecz, żeby być w temacie 😎
 
Kropka no podobno podmywanie samą wodą najlepsze, bo nawet najdelikatniejsze i antyalergiczne płyny mogą zaburzać pH powodować podrażnienia itp...też się temu poddałam przez jakiś czas, ale jednak bez płynu czuje się "niedomyta"😎😎 jakkolwiek to brzmi 🤣
I gratulacje dla Ciebie ❤️❤️❤️ nie doczytalam o fasolce 😊 choć przeczytałam kilka stron wstecz, żeby być w temacie 😎
Dziękuje 🤞🏼❤️
 
reklama
A z jakiego powodu był w takim stanie?
po prostu uwolniona komórka narobiła trochę szkód, się to normalne. Jajnik bolał mnie przez dwa dni tak, że nie mogłam podnieść nogi. Mam nawet zdjęcie USG z tym obrazem. Czasem jest też tak, że płyn podrażnia jajnik, stąd też możesz go czuć. Ale to zupełnie normalne.
 
Do góry