reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny, miłego dnia [emoji846]niestety ten cykl znowu na straty [emoji45] i mimo że jest przykro to trzeba się przygotować do kolejnej walki [emoji846] i tu pojawia się kolejny problem, ponieważ jest jakiś problem z tabletkami clostilbegyt i nie mogę ich nigdzie dostać, w zeszłym miesiącu jechałam do apteki ponad 40km od mojego miasta [emoji26] może któraś z was wie w której aptece dostanę albo ma i nie korzysta, chętnie odkupie [emoji846]
Tutaj sprawdzałaś? 🙂

 
reklama
Cześć dziewczyny, miłego dnia [emoji846]niestety ten cykl znowu na straty [emoji45] i mimo że jest przykro to trzeba się przygotować do kolejnej walki [emoji846] i tu pojawia się kolejny problem, ponieważ jest jakiś problem z tabletkami clostilbegyt i nie mogę ich nigdzie dostać, w zeszłym miesiącu jechałam do apteki ponad 40km od mojego miasta [emoji26] może któraś z was wie w której aptece dostanę albo ma i nie korzysta, chętnie odkupie [emoji846]
Ja mam napisałam na priv
 
Witam w 1 dc w 6cs po poronieniu. W ubiegłym cyklu porobilam wszystkie badania zlecone przez ginekologa, jak na moje oko wszytsko w normie. Mam się zgłosić z wynikami w 14dc. Także mimo smutku, że znowu przyszedł okres cieszę się, że może coś się ruszy wreszcie
 
@Najra u nas nigdy nie było tak często. Zresztą zbyt intensywnie zyjemy zeby podołać nawet w czasie okołonowulacyjnym z taką częstotliwością. Poza tym przy trójce dzieciaków nawet staranek nie zawsze da sie zaplanować. Takze tak. W tym cs współżyliśmy w dniu owulacji, przyjajmniej tak myślę że to był własnie ten dzien na podstawie testów owu, apki i objawów. My idziemy na jakość nie na ilość 😜 Jak się uda to super jak nie to działamy dalej.
 
reklama
Ja dzis 11dpo i od wczoraj dziwnie prawa piers boli przy dotyku pod spodem niby na środku piersi plus wrażliwe sutki... nigdy piers mnie nie bolala pod spodem tylko same sutki.. dali niech juz będzie ta sobota 🙈
 
Do góry