reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Witam dziewczyny !!!😁😁
Jestem tu nowa i odrazu gratulacje skladam Miskaaa i marzycielska😁 wchodzisz a tu takie info na początek 🤗do dobry znak hehe
My staramy się od 2 lat ..po przerwie bo mamy już 2 córy ..też okupione stresem nerwami i niepowodzeniami ..teraz naszło nas na kolejne bo to już ostatni dzwonek 😎😎jestem przed 40stką...
 
reklama
Witam dziewczyny !!![emoji16][emoji16]
Jestem tu nowa i odrazu gratulacje skladam Miskaaa i marzycielska[emoji16] wchodzisz a tu takie info na początek [emoji847]do dobry znak hehe
My staramy się od 2 lat ..po przerwie bo mamy już 2 córy ..też okupione stresem nerwami i niepowodzeniami ..teraz naszło nas na kolejne bo to już ostatni dzwonek [emoji41][emoji41]jestem przed 40stką...
Hej, rozgość się, byle nie na długo [emoji2] opowiesz coś więcej o waszych staraniach? Cykle naturalne czy wspomagane?
 
Cykl naturalny póki co 😎 biorę ovarin jedynie, mierzę tempkę, robię testy owulacyjne, maltretuje męża co 2 dni w dni płodne 😊 przebadałam hormony ..przy wcześniejszych ciążach stwierdzone pco hiperprolaktynemia i zespół nadnerczy .. a teraz hmmm hormony w normie o dziwo 🤔🤔 wszystko niby ok ale efektów brak. Przez ostatnie 2 lata - 2 poronienia .. ostatnie w styczniu i od kwietnia znów zaczęliśmy😋
 
Cykl naturalny póki co [emoji41] biorę ovarin jedynie, mierzę tempkę, robię testy owulacyjne, maltretuje męża co 2 dni w dni płodne [emoji4] przebadałam hormony ..przy wcześniejszych ciążach stwierdzone pco hiperprolaktynemia i zespół nadnerczy .. a teraz hmmm hormony w normie o dziwo [emoji848][emoji848] wszystko niby ok ale efektów brak. Przez ostatnie 2 lata - 2 poronienia .. ostatnie w styczniu i od kwietnia znów zaczęliśmy[emoji39]
To trzymam kciuki za was [emoji1696] Dziś tu mamy wysyp [emoji977], dzięki czemu wraca nadzieja, że każdej z nas się uda prędzej czy później [emoji846]
 
Dziewczyny a Wy jak radzicie sobie z różnymi dolegliwościami intymnymi podczas starań, typu infekcje, itp? Często je łapiecie? A mialyscie robione wymazy na ureaplasme i mycoplasme w ramach diagnostyki niepłodności?
 
Wlasnie odebralam wynik 😭❤️
Gratulacje ❤
Dziewczyny co myślicie? Test jest wiarygodny? Jutro powinnam dostać okres
Krechy widoczne! Gratulacje ❤

Bledziochy ale są z dzisiaj. Byłam przekonana ze juz po cyklu ;) byłam na becie i jest 25. Eej > niż 5 jest pozytywna co nie? 🙈
Ciąża ! Gratulacje! ❤

Dziewczyny a Wy jak radzicie sobie z różnymi dolegliwościami intymnymi podczas starań, typu infekcje, itp? Często je łapiecie? A mialyscie robione wymazy na ureaplasme i mycoplasme w ramach diagnostyki niepłodności?
Ja to chyba nigdy infekcji intymnej nie miałam. Po stosunku zawsze robię siusiu i śpię bez majtek. Nie używam specjalnego żelu do miejsc intymnych tylko tego co do całego ciała. To chyba mój przepis na sukces 😉
 
Cześć dziewczyny, miłego dnia [emoji846]niestety ten cykl znowu na straty [emoji45] i mimo że jest przykro to trzeba się przygotować do kolejnej walki [emoji846] i tu pojawia się kolejny problem, ponieważ jest jakiś problem z tabletkami clostilbegyt i nie mogę ich nigdzie dostać, w zeszłym miesiącu jechałam do apteki ponad 40km od mojego miasta [emoji26] może któraś z was wie w której aptece dostanę albo ma i nie korzysta, chętnie odkupie [emoji846]
 
reklama
Do góry