reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
U mnie tez biel absolutna… Mamy dzisiaj rocznicę ślubu i myślałam, że może będzie fajny prezent :) A ja czekałam kilka miesięcy po odstawieniu tabsów ze staraniami, bo chyba wierzyłam, że jak pomyślę, że chce być w ciąży to za miesiąc już w niej będę… 😀 za dużo sie nasłuchałam jak moja kuzynka wybierała sobie np. miesiąc w którym chce urodzić i tak zaczynali starania 😂 (oczywiście pyklo tak jak sobie to wymyśliła i to dwukrotnie 🤣)
Ooo tak, ja tez planowałam na urodziny moje, narzeczonego, na imieniny, na początek roku - sraty taty🙈 ;) cytując klasyka - los chce ze mną grać w pokera 😂 teraz to mogę zajść nawet w 13 miesiącu roku, rodzic w sylwestra i w piątek trzynastego, kiedykolwiek byle tylko się udało 😬😬😬
 

Załączniki

  • 7CB6B713-39A9-4D9B-8F30-E70E96D11859.jpeg
    7CB6B713-39A9-4D9B-8F30-E70E96D11859.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 220
reklama
Do góry