reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
U mnie tez biel absolutna… Mamy dzisiaj rocznicę ślubu i myślałam, że może będzie fajny prezent :) A ja czekałam kilka miesięcy po odstawieniu tabsów ze staraniami, bo chyba wierzyłam, że jak pomyślę, że chce być w ciąży to za miesiąc już w niej będę… 😀 za dużo sie nasłuchałam jak moja kuzynka wybierała sobie np. miesiąc w którym chce urodzić i tak zaczynali starania 😂 (oczywiście pyklo tak jak sobie to wymyśliła i to dwukrotnie 🤣)
Też mam w czwartek rocznicę ślubu i liczyłam na taki prezent :(
 
Ja właśnie jadę zrobić badania już się boje ile ze mnie krwi na to wszystko ściganą 🩸 1000 zł za to, żebym zemdlała - uwielbiam to! 🤯
 

Załączniki

  • E67FE686-73BF-4A01-9079-77FF4B810198.jpeg
    E67FE686-73BF-4A01-9079-77FF4B810198.jpeg
    72,5 KB · Wyświetleń: 79
Ja właśnie jadę zrobić badania już się boje ile ze mnie krwi na to wszystko ściganą 🩸 1000 zł za to, żebym zemdlała, uwielbiam to! 🤯
Kochana nie bój nic! Ja robilam podobna liste, moze nawet ciut wiecej i myslalam ze wiadrami beda wynosic moja krew do badania 🤣 a to jedno pobranie wieksza strzykawka i rozprowadzali do kilku fiołek ;)
 
Kochana nie bój nic! Ja robilam podobna liste, moze nawet ciut wiecej i myslalam ze wiadrami beda wynosic moja krew do badania 🤣 a to jedno pobranie wieksza strzykawka i rozprowadzali do kilku fiołek ;)
Ja niby wiem, bo to moje 25 pobieranie krwi w tym roku i co najmniej 5 fiolek na każde poszło, ale wczoraj mnie nastraszyli, że na te badania na krzepliwość to jeszcze więcej trzeba 😂 a mdleć to mdleje i przy jednej małej fiolce, więc u mnie to norma 😅
 
Ja niby wiem, bo to moje 25 pobieranie krwi w tym roku i co najmniej 5 fiolek na każde poszło, ale wczoraj mnie nastraszyli, że na te badania na krzepliwość to jeszcze więcej trzeba 😂 a mdleć to mdleje i przy jednej małej fiolce, więc u mnie to norma 😅
O losie 😅 pamietaj ze to wszystko dla zdrowotności 🤞🏼😅
 
Czesc dziewczyny 🌷❤️
Bardzo Wam wszystkim Dziekuje za kciuki i dobre słowo❤️😘
Dzis powtórzyłam test innej firmy.
Mam nadzieje, ze dwa testy nie oszukują. Czekam na wynik bety🤞🏼🤞🏼
milego dnia wszystkim ❤️🌷
Jak ja bym chciała zobaczyć coś takiego u siebie 😍. No tu chyba wątpliwości nie ma 🙃. Jak się czujesz? Miałaś jakieś przeczucie przed? Jakieś objawy?
 
Jak ja bym chciała zobaczyć coś takiego u siebie 😍. No tu chyba wątpliwości nie ma 🙃. Jak się czujesz? Miałaś jakieś przeczucie przed? Jakieś objawy?
Zobaczysz! Kazda z Nas tu zobaczy ❤️🤞🏼Czuje sie swietnie, przeczuć nie mialam zadnych, a juz na pewno nie takie ze zobacze 2 kreski 😅 objawowo zero, ale mysle ze na objawy jeszcze za szybko ;)
 
reklama
Do góry