reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
w którym momencie lekarz zlecił Ci takie badania? Kiedy zacząć się badać poważniej?
Te badania zlecił mi hematolog ze względu na mutacje, które mi powychodziły, a jeśli chodzi o hormony to powtarzam je już kolejny raz, staramy się dopiero 5cs musiałam też pół roku czekać, aż unormuje niektóre rzeczy i dokładnie przebadam - tyle badań ze względu na to, że ciągle od ponad roku wychodzą mi jakieś nowe nieprawidłowości 😒 ja uważam, że jeśli się coś dzieje to z badaniami nie ma co czekać, ale najpierw trzeba zacząć od dobrego lekarza, który się zainteresuje i zleci te które są potrzebne, bo samemu to też nie ma co 😊
 
Te badania zlecił mi hematolog ze względu na mutacje, które mi powychodziły, a jeśli chodzi o hormony to powtarzam je już kolejny raz, staramy się dopiero 5cs musiałam też pół roku czekać, aż unormuje niektóre rzeczy i dokładnie przebadam - tyle badań ze względu na to, że ciągle od ponad roku wychodzą mi jakieś nowe nieprawidłowości 😒
ja zanim zaczęliśmy się starać zrobilam podstawowe badania. Przed poprzednia ciąża nie badałam takich rzeczy
 
ja zanim zaczęliśmy się starać zrobilam podstawowe badania. Przed poprzednia ciąża nie badałam takich rzeczy
Normalnie takich rzeczy się nie robi te badania są bardzo specjalistyczne i bardzo drogie, ale u mnie po prostu wychodzi od dłuższego czasu sporo nieprawidłowości ciągle coś nowego już nawet leżałam z tego powodu w szpitalu stąd tyle dziwnych badań 😊
 
reklama
Do góry