reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Nawet nie myślałam o FSH.. czyli wszystko ok ? Uspokoilas mnie :) dziękuje :)
A w którym dniu cyklu robiłaś? Bo jak w fazie folikularnej to masz to FSH lekko podwyższone, a co to oznacza nie wiem do końca szczerze mówiąc, więc nie chce się mądrzyć, żeby głupot nie naopowiadać. Ale tak poza tym to wszystko jest ok na moje. 😊
 
Tzn np AMH. Podwyższone fsh może świadczyć o obniżonej rezerwie jajnikowej, ale Twoje jest podwyższone nieznacznie, dlatego pytam czy już to może zdążyłaś wykluczyć.
Pisalas chyba ostatnio że było podejrzenie pcos? Na jakiej podstawie?
Sprawdzała. Jest na tym screenie AMH całkiem ładne 😀.
 
Sprawdzała. Jest na tym screenie AMH całkiem ładne 😀.
Mówiłam Pani o AMH jak zaznaczała jakie chce badanie :) lekarz przy moim badaniu kiedyś powiedział ze niby mam jajniki policystyczne i cisza była na ten temat.

powiwdzcie mi jak to jest z tym FSH i szansą na ciąże ? Przed nami jeszcze badania męża za tydzień i wizyta u lekarza
 
reklama
Sprawdzała. Jest na tym screenie AMH całkiem ładne 😀.
Faktycznie, nie wgrał mi się drugi screen. Sorki za niedopatrzenie. Jest OK :)
Mówiłam Pani o AMH jak zaznaczała jakie chce badanie :) lekarz przy moim badaniu kiedyś powiedział ze niby mam jajniki policystyczne i cisza była na ten temat.

powiwdzcie mi jak to jest z tym FSH i szansą na ciąże ? Przed nami jeszcze badania męża za tydzień i wizyta u lekarza
Na ten moment wszystkie wyniki wydają się być OK. Jakby FSH skoczyło Ci powyżej 10 to można zacząć się niepokoić, póki co badania te wyglądają ładnie i żadne z badań nie wskazuje na pcos. Żeby je wykluczyć lub potwierdzić, lekarz powinien sprawdzić kilka czynników. Sam obraz usg nie mówi o pcos. Testosteron masz ładny. Mogłabyś sprawdzić Androstendion, dheas i shbg i jeśli tam będzie wszystko OK to pcos bym wykluczyła. Ale zanim wydasz na nie kasę, pójdź na monitoring cyklu, zobacz jak wyglądają jajniki, zasięgnij opinii innego lekarza.
 
Do góry