reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jotte jej nie zmusza do sprzedawania gaci, przysięgam [emoji2368]
A Ciebie nikt nie zmusza do kupowania, czytania, obserwowania. Wiem, ze jest to osoba, która prowadzi fundacje dla kobiet np. Po stracie bo sama z pomocy tej fundacji korzystałam.
Wiec jesteście nie w porządku obrażając kogoś kto stara się chociaż w jakiejś części pomoc. Nawet, jeżeli sprzedaje gacie to chyba Wy tez chodzicie w majtkach i ktoś musi je sprzedawać żeby ktoś je mógł nosić. Szkoda słów bo WSZYSTKIE KOBIETY powinna się szanować, a szczególnie myślałam, ze kobiety na takim forum mają szacunek do innych.
 
reklama
Jest nadzieja. Niektórym się udaje.
Pytanie czy chcesz czekać i próbować czy wolisz od razu podejść do in vitro.
A u androloga byliście? Może mąż ma żylaki ?
A jeśli ma za dużo komórek okrągłych to zrobiłabym posiew do tego ?
Lekarz zlecił nam teraz badanie TSH, FSH, LH, PRL, TESTOSTERONU oraz genetyczne KARIOTYP, AZF i CFTR dopiero z tym wszystkim do androloga. Szukamy teraz kogoś dobrego...
 
A Ciebie nikt nie zmusza do kupowania, czytania, obserwowania. Wiem, ze jest to osoba, która prowadzi fundacje dla kobiet np. Po stracie bo sama z pomocy tej fundacji korzystałam.
Wiec jesteście nie w porządku obrażając kogoś kto stara się chociaż w jakiejś części pomoc. Nawet, jeżeli sprzedaje gacie to chyba Wy tez chodzicie w majtkach i ktoś musi je sprzedawać żeby ktoś je mógł nosić. Szkoda słów bo WSZYSTKIE KOBIETY powinna się szanować, a szczególnie myślałam, ze kobiety na takim forum mają szacunek do innych.
Czekam aż doczytasz do mojego komentarza 😂
 
Jest nadzieja. Niektórym się udaje.
Pytanie czy chcesz czekać i próbować czy wolisz od razu podejść do in vitro.
A u androloga byliście? Może mąż ma żylaki ?
A jeśli ma za dużo komórek okrągłych to zrobiłabym posiew do tego ?
Powinno się zaglądnąć do tabeli z ilością leukocytow, jezsli jest dużo okrągłych, jeśli leukocyty tez sa zle, to świadczy o zapaleniu czy tam infekcji pamiętam
 
Lekarz zlecił nam teraz badanie TSH, FSH, LH, PRL, TESTOSTERONU oraz genetyczne KARIOTYP, AZF i CFTR dopiero z tym wszystkim do androloga. Szukamy teraz kogoś dobrego...
Mój też robił kariotypy i hormony - wszystko w normie. AZF i CFTR już nie chciał, bo poza wiedzą, że ma te mutacje nic innego nie da się zrobić. Ja bym chciała wiedzieć, ale on nie i musiałam uszanować jego decyzje.
Mam udało się 2 razy zajść w ciążę, ale poroniłam. Pierwsze podejście do in vitro zakończyło się porażka. Mamy jeszcze jednego mrozaka.
Powinno się zaglądnąć do tabeli z ilością leukocytow, jezsli jest dużo okrągłych, jeśli leukocyty tez sa zle, to świadczy o zapaleniu czy tam infekcji pamiętam
Tak dokładnie, dlatego właśnie posiew [emoji3526] warto to sprawdzić.
 
Cześć dziewczyny! Zrobiłam test i mogłabym zaprosić Rozenkową, żeby przejechała po nim białą rękawiczką - taki czysty i biały 😂
Intuicja jednak nie zawodzi i biel bieli ujrzałam 😒😝 Także czekam na @ i kolejny cykl lecimy na wariata z myślą co będzie to będzie 😁 Kto wie? Może pijane plemniki spotkają się z pijanym jajem i się złączą w ferworze weselnych zabaw? 🤣
Miłego weekendu i czekam na Wasze 2 kreski 💐
A ja też miałam dzisiaj testować, ale z uwagi na to, że wieczorem mam imprezę nie chciałam sobie psuć humoru. Zatestuje jutro :)
 
Hej dziewczyny, ja już w domu. Mam 4 dziury w brzuchu i okazało się że były zrosty i wyszła endometrioza II stopnia. Trochę się załamałam. Na USG nic nigdy nie wychdizlo, nigdy nie miałam bolesnych bardzo miesiączek. Oba jajowody drożne, pousuwali to endometrium i zrosty. Czy któraś z Was tak miała?
 
Hej dziewczyny, ja już w domu. Mam 4 dziury w brzuchu i okazało się że były zrosty i wyszła endometrioza II stopnia. Trochę się załamałam. Na USG nic nigdy nie wychdizlo, nigdy nie miałam bolesnych bardzo miesiączek. Oba jajowody drożne, pousuwali to endometrium i zrosty. Czy któraś z Was tak miała?
Endometriozy nie widać na usg, do tego właśnie jest laparoskopia. U mnie wyszła I stopnia. Gdzie ją znaleźli?
 
Endometriozy nie widać na usg, do tego właśnie jest laparoskopia. U mnie wyszła I stopnia. Gdzie ją znaleźli?
Byłam tak skołowana i obolała po zabiegu że już nie wiem gdzie. Wiem tylko i na wypisie jest że wycięcie zrostów, wycięcie ognisk endometriozy. I powiedział że oba drożne. Powiedział że przekaże też mojemu gin, bo profesor ten mój jest na urlopie teraz i że on dalej będzie mnie prowadzil
 
reklama
Byłam tak skołowana i obolała po zabiegu że już nie wiem gdzie. Wiem tylko i na wypisie jest że wycięcie zrostów, wycięcie ognisk endometriozy. I powiedział że oba drożne. Powiedział że przekaże też mojemu gin, bo profesor ten mój jest na urlopie teraz i że on dalej będzie mnie prowadzil
U mnie ogniska endometriozy były mikroskopijne przy pęcherzu, dlatego uznano by ich nie wycinać. Teraz mam na nią steryd. Ciekawi mnie jaki plan działania będzie miał Twój lekarz. Daj znać :)
 
Do góry