reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

U mnie ogniska endometriozy były mikroskopijne przy pęcherzu, dlatego uznano by ich nie wycinać. Teraz mam na nią steryd. Ciekawi mnie jaki plan działania będzie miał Twój lekarz. Daj znać :)
Właśnie zapisałam się za tydz w piątek, ale nie wiem czy to nie będzie za wcześnie? To będzie 8 dzień po laparo, nie wiem czy będzie mógł zrobić już USG?nie wiem w sumie kiedy też można zacząć coś działać?jak było u Cb?
 
reklama
Właśnie zapisałam się za tydz w piątek, ale nie wiem czy to nie będzie za wcześnie? To będzie 8 dzień po laparo, nie wiem czy będzie mógł zrobić już USG?nie wiem w sumie kiedy też można zacząć coś działać?jak było u Cb?
Zazwyczaj kontrolę robią 2 tyg po zabiegu. Ja miałam 4 tyg po, bo mój lekarz był na urlopie wcześniej. Mój gin mówił, że jeśli tylko będą siły to mam działać od razu. Mnie wszystko bolało, brzuch, klatka piersiowa, więc o seksie wtedy nie było mowy ;)
 
Zazwyczaj kontrolę robią 2 tyg po zabiegu. Ja miałam 4 tyg po, bo mój lekarz był na urlopie wcześniej. Mój gin mówił, że jeśli tylko będą siły to mam działać od razu. Mnie wszystko bolało, brzuch, klatka piersiowa, więc o seksie wtedy nie było mowy ;)
No poki co u mnie też nie ma.Ale już dziś pracowałam , ja nie umiem leżeć i nie boli mnie aż tak bardzo, gorzje bolało po łyżeczkowaniu. Dziś już jest całkiem ok. Nie wiem właśnie co mam robić z tym moim gin. Tez mam iść po wyniki hist pat do przychodni szpitalnej za miesiąc. Ale jak ja mam tak w niewiedzy żyć tyle czasu😃
 
No poki co u mnie też nie ma.Ale już dziś pracowałam , ja nie umiem leżeć i nie boli mnie aż tak bardzo, gorzje bolało po łyżeczkowaniu. Dziś już jest całkiem ok. Nie wiem właśnie co mam robić z tym moim gin. Tez mam iść po wyniki hist pat do przychodni szpitalnej za miesiąc. Ale jak ja mam tak w niewiedzy żyć tyle czasu😃
A te informacje od lekarza szpitalnego kiedy Twój gin dostanie?
 
A te informacje od lekarza szpitalnego kiedy Twój gin dostanie?
No jak wróci z urlopu, tylko nie wiem czy najpierw będzie miał dyżur w szpitalu czy w klinice, tam gdzie ja się umówiłam. Chciałam jesczze coś w tym cyklu, ale chyba powinnam wyluzować i odpuścic? Za tydz będzie 15 dc. No nic chyba i tak pójdę i zobaczę co mi powie
 
No jak wróci z urlopu, tylko nie wiem czy najpierw będzie miał dyżur w szpitalu czy w klinice, tam gdzie ja się umówiłam. Chciałam jesczze coś w tym cyklu, ale chyba powinnam wyluzować i odpuścic? Za tydz będzie 15 dc. No nic chyba i tak pójdę i zobaczę co mi powie
Ewentualnie może zadzwoń tam i zapytaj, czy lekarz już będzie w szpitalu przed Twoją wizytą i czy jest sens robić kontrolę 8 dni po zabiegu. A na wypisie nie dostałaś i formacji kiedy masz się zgłosić na kontrolę?
 
Ewentualnie może zadzwoń tam i zapytaj, czy lekarz już będzie w szpitalu przed Twoją wizytą i czy jest sens robić kontrolę 8 dni po zabiegu. A na wypisie nie dostałaś i formacji kiedy masz się zgłosić na kontrolę?
No mówili że za miesiąc, ale za miesiąc to już będzie kolejny cykl. Teraz jestem 9dc. I myślałam że może i w tym jeszcze coś robić, bo coś sugerował mój gin takiego. Może masz rację i zadzwonie tam i zapytam😉
 
Hej dziewczyny, ja już w domu. Mam 4 dziury w brzuchu i okazało się że były zrosty i wyszła endometrioza II stopnia. Trochę się załamałam. Na USG nic nigdy nie wychdizlo, nigdy nie miałam bolesnych bardzo miesiączek. Oba jajowody drożne, pousuwali to endometrium i zrosty. Czy któraś z Was tak miała?
Najwazniejsze że jajowody drozne. Teraz wiesz na czym stoisz. Nie wiem czy endometrioza jest wyleczalna całkowicie ale na pewno lekarz wdroży jakieś leczenie. Dobrze ze się zdecydowałas na laparo. Trzymam kciuki by teraz się udało!!
 
Hej :) byłam na badaniach i dostałam wyniki.. robiłam badania niektóre z tych co pisaliście i te co miałam od lekarza. Możecie mi powiedzieć czy są ok ? Martwi mnie ta insulina…
 

Załączniki

  • 4FE323FE-90E0-4D2F-BBE5-62ACDBD5AABC.png
    4FE323FE-90E0-4D2F-BBE5-62ACDBD5AABC.png
    101,5 KB · Wyświetleń: 105
  • F5DECE22-BA22-4720-B347-837CAF6A1E01.png
    F5DECE22-BA22-4720-B347-837CAF6A1E01.png
    86,2 KB · Wyświetleń: 100
reklama
Hej :) byłam na badaniach i dostałam wyniki.. robiłam badania niektóre z tych co pisaliście i te co miałam od lekarza. Możecie mi powiedzieć czy są ok ? Martwi mnie ta insulina…
Ale insuline masz bardzo dobrą, jakby się chcieć czegoś tu przyczepić to tylko fsh masz dość wysokie, a tak to wszystko inne super. Przynajmniej mi się tak wydaje 😊
 
Do góry