reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama

Pytanie mam, moja siostra ma stwierdzone pcos i ma byc stymulowana letrozolem (jak cos z bledami to przepraszam, nie znam sie na tym) i lekarka powiedziała jej, ze po stymulacji lubia występować puste jaja płodowe, to prawda? Wasi lekarze tez sa tego zdania ? Sorry, ze w liczbie mnogiej moze ktos sie jeszcze wypowie.
 
Pytanie mam, moja siostra ma stwierdzone pcos i ma byc stymulowana letrozolem (jak cos z bledami to przepraszam, nie znam sie na tym) i lekarka powiedziała jej, ze po stymulacji lubia występować puste jaja płodowe, to prawda? Wasi lekarze tez sa tego zdania ? Sorry, ze w liczbie mnogiej moze ktos sie jeszcze wypowie.
Tak, dobrze napisałaś, letrozol, zawiera go np aromek.
Nie slyszalam o czymś takim, teraz jestem po aromku (mam pcos) i faktycznie lepiej zaareagowalam niż po klomifenie (np lek clostilbegyt).
Po clo zaszłam zaszłam ciążę i faktycznie, pojawił się zarodek z akcją serca i drugi pusty obok niego, dość duży, niestety ciaza poroniona, ale mialam mega duzo pęcherzyków po owczesnej stymulacji, bo lekarz dołożył mi zastrzyki z gonadotropina (bemfola) i było za dużo 🤷🏼‍♀️ - jeżeli pomyliłam nazwy substancji to przepraszam.
Teraz rosną mi tylko dwa po letrozolu, więc bezpieczniej, ale o tym, że większe prawdopodobieństwo pustych jaj, to szczerze nie slyszalam ani nigdy nie przeczytałam w żadnym artykule 🤷🏼‍♀️
 
Tak, dobrze napisałaś, letrozol, zawiera go np aromek.
Nie slyszalam o czymś takim, teraz jestem po aromku (mam pcos) i faktycznie lepiej zaareagowalam niż po klomifenie (np lek clostilbegyt).
Po clo zaszłam zaszłam ciążę i faktycznie, pojawił się zarodek z akcją serca i drugi pusty obok niego, dość duży, niestety ciaza poroniona, ale mialam mega duzo pęcherzyków po owczesnej stymulacji, bo lekarz dołożył mi zastrzyki z gonadotropina (bemfola) i było za dużo 🤷🏼‍♀️ - jeżeli pomyliłam nazwy substancji to przepraszam.
Teraz rosną mi tylko dwa po letrozolu, więc bezpieczniej, ale o tym, że większe prawdopodobieństwo pustych jaj, to szczerze nie slyszalam ani nigdy nie przeczytałam w żadnym artykule 🤷🏼‍♀️


Oki dziekuje to tak przekażę. Tak ja lekarka poinformowała i teraz dylemat ma czy brać czy nie, bo wystraszyla sie pustego jaja, takowe juz miala bez tych lekow. Takze dziekuje pieknie za informację.
 
Oki dziekuje to tak przekażę. Tak ja lekarka poinformowała i teraz dylemat ma czy brać czy nie, bo wystraszyla sie pustego jaja, takowe juz miala bez tych lekow. Takze dziekuje pieknie za informację.
Też jestem teraz letrozolem stymulowana i mój lekarz też nic nie mówił na ten temat. Nigdzie też takich informacji nie wyczytałam.
 
reklama
Dziękuję to ja pojecia nie mam czemu tak powiedziała jej. A moze mogla miec na mysli inny lek do stymulacji ?
Nie, jest tylko letrozol, klomifen i podawane np podskórnie gonadotropiny i tyle.
Moze ma info z jakis publikacji albo z doświadczenia, ale różne ryzyka zawsze jakies sa, nawet przy naturalnych ciążach 🤷🏼‍♀️
 
Do góry