reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny jakie są wasze plany staraczkowe na 2021 ? Macie w planach jakieś nowe badania konsultacje ,diety itd ? 😉
Ja czekam na wyniki na obecność pasożytów, jak tam nic nie wyjdzie to badamy immunologiczny układ. Kompletnie nie wiem na czym to polega i czy da się zzajsc w ciążę jak coś tam nie tak 🤔😭😭
 
reklama
Dziewczyny jakie są wasze plany staraczkowe na 2021 ? Macie w planach jakieś nowe badania konsultacje ,diety itd ? 😉
Ja czekam na wyniki na obecność pasożytów, jak tam nic nie wyjdzie to badamy immunologiczny układ. Kompletnie nie wiem na czym to polega i czy da się zzajsc w ciążę jak coś tam nie tak 🤔😭😭
Ja ogólnie chce być pewna, że wszystko co mogłam zrobiłam 💪 to jest drugi cykl stymulowany(12cs), jeżeli nie zaskoczy to moja gin powiedziała, że czeka mnie klinika niepłodności i na początku sprawdzenie drożności (co mnie przeraża)😫
Jeżeli chodzi o Twoje badanie to niestety nie wiem na czym on polega🙄
 
Ja ogólnie chce być pewna, że wszystko co mogłam zrobiłam 💪 to jest drugi cykl stymulowany(12cs), jeżeli nie zaskoczy to moja gin powiedziała, że czeka mnie klinika niepłodności i na początku sprawdzenie drożności (co mnie przeraża)😫
Jeżeli chodzi o Twoje badanie to niestety nie wiem na czym on polega🙄
Badanie drożności miałam , byłam w szpitalu na dobę . Ogólnie da się to przeżyć, myślę że pewnie są jeszcze gorsze badania niż to 😃 ale czego się nie robi dla bąbelka 😄😊
 
Badanie drożności miałam , byłam w szpitalu na dobę . Ogólnie da się to przeżyć, myślę że pewnie są jeszcze gorsze badania niż to 😃 ale czego się nie robi dla bąbelka 😄😊
Dobrze, że piszesz, że da się przeżyć 😊 najgorsze jest to, że pewnie mnie to czeka, bo czuję, że w tym cyklu się nie uda... Jestem przed owu, i nic nie czuję, zawsze jajniki mnie kłują, a tu cisza (a w poprzednim cyklu z clo, to czułam dosłownie wszystko jak chodziło).. W tym miesiącu mam dwie owu, muszę przed tą drugą wbić się do ginka 💪😊
 
Dziewczyny widzę, ze jest tu Was dużo i sporo z Was ma już dzieci. Powiedzcie mi jedna rzecz, u mnie na tydzień przed @ zawsze było sucho, przed przytulaniem musieliśmy wspomagać się żelami. Ten cykl jest zupełnie inny, po pierwsze żel poszedł w odstawke. Na bieliźnie zauważam mleczny/ kremowy śluz, czy to może być coś złego?
Ja mam po owulacji często kremowy śluz. U mnie to normalne 😉 Czasami jest go więcej czasami mniej.
Dziewczyny jakie są wasze plany staraczkowe na 2021 ? Macie w planach jakieś nowe badania konsultacje ,diety itd ? 😉
Ja czekam na wyniki na obecność pasożytów, jak tam nic nie wyjdzie to badamy immunologiczny układ. Kompletnie nie wiem na czym to polega i czy da się zzajsc w ciążę jak coś tam nie tak 🤔😭😭
Ja jeszcze o tym nie myślę, to nasz 2cs jak się nie uda to będę myśleć co dalej. Badania immunologiczne robiłam w zeszłym roku po 2 poronieniu. Ogólnie słabe wyniki mi wyszły m.in zbyt duża ilość komórek NK, cytokiny też rozjechane, wirus EBV. Nie jest to przeszkodą w zajściu w ciążę ( do tej pory zachodziłam max w 3 cyklu) ale z donoszeniem jest już problem. Jednak lekarz daje nadzieję 🙂
 
Dziewczyny widzę, ze jest tu Was dużo i sporo z Was ma już dzieci. Powiedzcie mi jedna rzecz, u mnie na tydzień przed @ zawsze było sucho, przed przytulaniem musieliśmy wspomagać się żelami. Ten cykl jest zupełnie inny, po pierwsze żel poszedł w odstawke. Na bieliźnie zauważam mleczny/ kremowy śluz, czy to może być coś złego?
Ja miałam więcej sluzu przed @ jak byłam w ciąży.
 
reklama
A ja cały cykl jestem mokra i mam pełno śluzu 🙈 W ogóle nie mam suchych dni od kiedy anty odstawiłam... Jak mówiłam facetowi o tym żelu fertilsafe, to powiedział, że u mnie to jest tak mokro, że bardziej mu się odsysacz by przydał, niż żel. 🙈
 
Do góry