reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Widzę, że libido na tapecie. [emoji3] A mój czekał do końca okresu, aż będzie mógł, a tu ciche dni się zaczęły i oboje wytrzymać nie możemy, ale dzielnie walczymy o swoje. [emoji16] Ale też jest zabawnie.
Czeka do końca @? Mój to by skomentował : dobry koń nawet w mule ciągnie [emoji87][emoji85][emoji23] chociaż z moim libido to mój raczej pogadać sobie może [emoji1]
 
Nie no chyba ze staraniem Xd nooo weź 3 mc bez seksu... Ja teraz jechałam 2 i pół i mózg mi się gotował. Już po prostu huć wzięła górę nad rozsądkiem Xd
Ja musiałam 8 m-cy czekać z seksem, wyobrażacie sobie? 🤦🏻‍♀️😲😁
Mi zaczęły się śnić 2 kreski i zaczyna pobolewać brzuch jak na okres, także wiecie.. Chyba nic z tego :)
 
No i ja psychicznie też nastawiam się na @. Mimo, że przed pierwszą ciąża miałam identycznie - myślałam, że okres za kilka dni..
Ja już nie pamiętam jak to było u mnie z objawami przy pierwszej ciąży. Pamiętam tylko, że miałam bardzo silne przeczucie, że się udało i @ już nie przyjdzie a test był tylko "formalnością" i chyba bardziej niż na objawy czekam co miesiąc właśnie na to przeczucie...[emoji19]
 
reklama
Dziewczyny widzę, ze jest tu Was dużo i sporo z Was ma już dzieci. Powiedzcie mi jedna rzecz, u mnie na tydzień przed @ zawsze było sucho, przed przytulaniem musieliśmy wspomagać się żelami. Ten cykl jest zupełnie inny, po pierwsze żel poszedł w odstawke. Na bieliźnie zauważam mleczny/ kremowy śluz, czy to może być coś złego?
Ja mam tak normalnie, krótko jest sucho, zazwyczaj jakiś śluz kremowy się pojawia, ale taka moja natura 😊 ostatnio pije zioła przewrotnika, on normalnie dobrze wpływa na cykl kobiecy i na śluz (u mnie jest go znacznie więcej w dni płodne), a po owulacji mam taki wodnisty, prawie do okresu, dopiero przed gęstnieje 😊
 
Do góry