reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
wow, nie widziałam, że może tak szybko schodzić. Ciekawe jak na mnie podziała 25, bo muszę zejść z powyżej 3
Lekarka kazała sprawdzic tsh po 4 tygodniach, ale u mnie przy zmianie dawki to galopem leci w dół albo w górę w zależności czy zwiększamy czy zmniejszamy. Tak jest od ostatniej straty. Cieżko wyregulować tsh i ft4. Bałam się jak teraz tarczyca zareaguje na zmianę dawki i poszlam zrobic badania po 2 tygodniach. Wyniki są dobre, ale co bedzie za tydzień? Musze to kontrolowac aby wreszcie ustabilizować. Ale za starania to się chyba jeszcze zabiorę w tym cyklu 😋
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-08-17-20-33-27-383_pl.mp.empendium.jpg
    Screenshot_2021-08-17-20-33-27-383_pl.mp.empendium.jpg
    469,7 KB · Wyświetleń: 41
Lekarka kazała sprawdzic tsh po 4 tygodniach, ale u mnie przy zmianie dawki to galopem leci w dół albo w górę w zależności czy zwiększamy czy zmniejszamy. Tak jest od ostatniej straty. Cieżko wyregulować tsh i ft4. Bałam się jak teraz tarczyca zareaguje na zmianę dawki i poszlam zrobic badania po 2 tygodniach. Wyniki są dobre, ale co bedzie za tydzień? Musze to kontrolowac aby wreszcie ustabilizować. Ale za starania to się chyba jeszcze zabiorę w tym cyklu 😋
Ja pierwszy raz jestem na Euthyroxie, więc jestem sama ciekawa, ale biorę dopiero dwa tygodnie. Za dwa-cztery mam powtórzyć badania i przyjsc na USG
 
Cześć Dziewczyny, dzisiaj miałam odstawić Duphaston, rano zrobiłam test i wyszedł slaby cień, nawet nie chcialam sobie robić nadziei, ale przed pracą podeszlam na bete i własnie odebrałam wynik, Beta wynosi 67,4 :) Dwa lata staran, cos się ruszyło, teraz dziewczyny trzymajcie proszę za mnie kciuki:)
super😍trzymam kciuki
 
Dziewczyny pierwszy raz kupiłam testy owu :) powiedzcie mi kiedy najlepiej je zacząć robić ? Zrobiłam jeden wczoraj tak z ciekawości oczywiście wyszedł negatyw za 9 dni mam mieć wg kalkulatora owulację ... Ale czuję się dzisiaj jak na okres kłucia w jajniku i dużo śluzu że muszę nosić wkładkę .... I to uczucie jakbym miała miesiączkę jakby zaraz miało zacząć leciec... Czy też macie takie objawy przed owulacja ?
 
reklama
Hej. Długo mnie nie było, sporo problemów rodzinnych, do tego brak reakcji na clo i trochę deprecha 🤷‍♀️
Kochane, od 2 dnia cyklu do 7 brałam aromek 2x1 tabletka. W 11 dc będę miała monitoring, myślicie ze to nie za późno? Wczoraj miałam jeszcze lekkie plamienie po okresie, dziś czyściutko, ale odczuwam lekkie bóle podbrzusza podobne do początku okresu.
Jakie wy miałyście reakcje organizmu na aromek? To mój pierwszy cykl z nim i mam nadzieje, że będzie udany
 
Do góry