reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wbrew pozorom to słuszne. Na etapie tak wczesnej ciąży medycyna jest bezradna. Pozostaje tylko czekać i trzymać kciuki.


Aaaaa i w uk można zrobić bete prywatnie, dokładnie tak jak w Polsce, tutaj też za to płacimy jak chcemy zbadać na żądanie
gorzej jeśli ona ma niedomogę lutealną i progesteron załatwiłby sprawę.
 
reklama
Tylko u nas w Polsce łyka się duphaston jak tiktaki [emoji2272]
Dziewczyny jedzą go zapobiegawczo, albo same błagają lekarzy nie mając świadomości, że łykany bez bardzo konkretnych wskazań może wyrządzić więcej szkody niż pożytku.
Na około wszędzie słyszymy, że każdy dostaje dupka więc wydaje nam się, że niedomoga lutealna to taka super częsta sprawa, a wbrew pozorom wygląda to inaczej.
Zresztą w uk są kliniki gdzie wchodzisz z ulicy nawet z wczesną ciążą jeśli masz historie poronień albo dzieje się coś niepokojącego
gorzej jeśli ona ma niedomogę lutealną i progesteron załatwiłby sprawę.
 
Dzisiaj to już poszłam 3x grubsza od kontrolnej :D to teraz poproszę taka za 2 tygodnie :D
 

Załączniki

  • IMG_20210814_124013.jpg
    IMG_20210814_124013.jpg
    560,2 KB · Wyświetleń: 96
Wbrew pozorom to słuszne. Na etapie tak wczesnej ciąży medycyna jest bezradna. Pozostaje tylko czekać i trzymać kciuki.


Aaaaa i w uk można zrobić bete prywatnie, dokładnie tak jak w Polsce, tutaj też za to płacimy jak chcemy zbadać na żądanie
Tak beta 50 funtow I w zwyż do 89£ zalezy gdzie dla mnie to sa duze koszty ;) wiec czekam a I w polsce mozna dostac chyba skierowanie na bete ... a tutaj? Zapomnij ...
 
Tylko u nas w Polsce łyka się duphaston jak tiktaki [emoji2272]
Dziewczyny jedzą go zapobiegawczo, albo same błagają lekarzy nie mając świadomości, że łykany bez bardzo konkretnych wskazań może wyrządzić więcej szkody niż pożytku.
Na około wszędzie słyszymy, że każdy dostaje dupka więc wydaje nam się, że niedomoga lutealna to taka super częsta sprawa, a wbrew pozorom wygląda to inaczej.
Zresztą w uk są kliniki gdzie wchodzisz z ulicy nawet z wczesną ciążą jeśli masz historie poronień albo dzieje się coś niepokojącego
Sorry Zazu ale puerwsze slysze ze sobie wchodzisz z ulicy do jakiejkolwiek kliniki a zwlaszcza teraz .... proszę nie wprowadzaj w blad wszedzie ttzeba sie umawiac I czekac w kolejce niestety
 
Tylko u nas w Polsce łyka się duphaston jak tiktaki [emoji2272]
Dziewczyny jedzą go zapobiegawczo, albo same błagają lekarzy nie mając świadomości, że łykany bez bardzo konkretnych wskazań może wyrządzić więcej szkody niż pożytku.
Na około wszędzie słyszymy, że każdy dostaje dupka więc wydaje nam się, że niedomoga lutealna to taka super częsta sprawa, a wbrew pozorom wygląda to inaczej.
Zresztą w uk są kliniki gdzie wchodzisz z ulicy nawet z wczesną ciążą jeśli masz historie poronień albo dzieje się coś niepokojącego
A czy ja jej kazałam iść do apteki po duphaston? Nie, zaproponowałam konsultacje z lekarzem. Nie pamiętałam, że jest w UK.
 
reklama
Do góry