reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny... Jestem załamana. Szło wszystko w dobrym kierunku. Wczoraj dowiedziałam się ,że jest echo zarodka,ma 3,6mm i jest to równy 6tydzien. 09.08 robiłam prywatnie betę bo miałam plamienie żywa krwią. Beta urosła-1554. Na drugi dzień 10.08 przyjęcie na oddział i beta 1700 i dziś 1500. Czy spadek zawsze oznacza najgorsze.. ? Lekarz powiedział,że jeszcze obserwacja i jeśli nie urośnie to są tabletkę na oczyszczenie 😭😭
 
reklama
Dziewczyny, siedzę i płaczę… ja jeszcze nawet nigdy cienia nie widziałam 😭 11 cs, pierwsza wizyta w klinice za nami, miałam po okresie robić badania. @ miała przyjść koło wtorku, od soboty myślałam że mam straszny pms (nigdy aż takiego nie miałam). W nocy z poniedziałku na wtorek i dzisiejszej budziłam się z bólu i nie wiedziałam co się dzieje, postanowiłam dziś rano zatestować i przywołać @. A tu takie coś 😧😧😧😧 Jestem przerażona, że te bóle świadczą o tym, że coś jest nie tak 😭 Betę najprędzej będę mogła zrobić dopiero w sobotę rano.
Zobacz załącznik 1304846Górny 10 mlU/ml, dolny 25. Ale chyba i tak nie pozostawia wątpliwości.
Bóle jak na okres często się zdarzają w ciąży tez miałam takie lekarz mówił że mogę brać nospe gdyby mocno bolało :) więc nie stresuj się wszystko będzie dobrze 😁 gratulacje 🥰
 
Dziewczyny... Jestem załamana. Szło wszystko w dobrym kierunku. Wczoraj dowiedziałam się ,że jest echo zarodka,ma 3,6mm i jest to równy 6tydzien. 09.08 robiłam prywatnie betę bo miałam plamienie żywa krwią. Beta urosła-1554. Na drugi dzień 10.08 przyjęcie na oddział i beta 1700 i dziś 1500. Czy spadek zawsze oznacza najgorsze.. ? Lekarz powiedział,że jeszcze obserwacja i jeśli nie urośnie to są tabletkę na oczyszczenie 😭😭
Niestety jak beta spada to nic dobrego nie wróży :( ja miałam tak w 8 tygodniu :(
 
A kiedy poprzednio badałas bete i jaka była wartość? Bo bete 1500 przy zarodku prawie 4 mm to niska wartość
Dziewczyny... Jestem załamana. Szło wszystko w dobrym kierunku. Wczoraj dowiedziałam się ,że jest echo zarodka,ma 3,6mm i jest to równy 6tydzien. 09.08 robiłam prywatnie betę bo miałam plamienie żywa krwią. Beta urosła-1554. Na drugi dzień 10.08 przyjęcie na oddział i beta 1700 i dziś 1500. Czy spadek zawsze oznacza najgorsze.. ? Lekarz powiedział,że jeszcze obserwacja i jeśli nie urośnie to są tabletkę na oczyszczenie [emoji24][emoji24]
 
Dziewczyny... Jestem załamana. Szło wszystko w dobrym kierunku. Wczoraj dowiedziałam się ,że jest echo zarodka,ma 3,6mm i jest to równy 6tydzien. 09.08 robiłam prywatnie betę bo miałam plamienie żywa krwią. Beta urosła-1554. Na drugi dzień 10.08 przyjęcie na oddział i beta 1700 i dziś 1500. Czy spadek zawsze oznacza najgorsze.. ? Lekarz powiedział,że jeszcze obserwacja i jeśli nie urośnie to są tabletkę na oczyszczenie 😭😭
ojej trzymaj się 😥 wiem jakie to trudne
 
A kiedy poprzednio badałas bete i jaka była wartość? Bo bete 1500 przy zarodku prawie 4 mm to niska wartość
Ja to betę miałam po 20 tys ale i tak straciłam dziecko w 8 tygodniu
A kiedy poprzednio badałas bete i jaka była wartość? Bo bete 1500 przy zarodku prawie 4 mm to niska wartość
Bardzo niską ta wartość ... Ja miałam ponad 20 tys betę a i tak w 8 tyg straciłam dziecko poprostu przestało się rozwijać i tyle ...
 
A kiedy poprzednio badałas bete i jaka była wartość? Bo bete 1500 przy zarodku prawie 4 mm to niska wartość
Jeszcze wcześniejsza badalam 02.08 i wynik 954mIU. Mówiłam lekarzowi ,że ta beta no rośnie ale nie aż tak żeby się podwajala to powiedział,że ważne,że rośnie
 
Ja to betę miałam po 20 tys ale i tak straciłam dziecko w 8 tygodniu

Bardzo niską ta wartość ... Ja miałam ponad 20 tys betę a i tak w 8 tyg straciłam dziecko poprostu przestało się rozwijać i tyle ...
Mam nadzieję,że to jakiś błąd.. przecież 9 i 10 beta rosła. Tydzień temu mówili,że wczesna ciąża,że jest pęcherzyk. Wczoraj już echo zarodka i 6tyd. Jeśli przestało się rozwijac to albo dziś albo wczoraj. Szok 😭
 
Dziewczyny, siedzę i płaczę… ja jeszcze nawet nigdy cienia nie widziałam 😭 11 cs, pierwsza wizyta w klinice za nami, miałam po okresie robić badania. @ miała przyjść koło wtorku, od soboty myślałam że mam straszny pms (nigdy aż takiego nie miałam). W nocy z poniedziałku na wtorek i dzisiejszej budziłam się z bólu i nie wiedziałam co się dzieje, postanowiłam dziś rano zatestować i przywołać @. A tu takie coś 😧😧😧😧 Jestem przerażona, że te bóle świadczą o tym, że coś jest nie tak 😭 Betę najprędzej będę mogła zrobić dopiero w sobotę rano.
Zobacz załącznik 1304846Górny 10 mlU/ml, dolny 25. Ale chyba i tak nie pozostawia wątpliwości.
pięknie kreseczki 🥰 kochana nie martw się na zapas bo możesz sobie tylko zaszkodzić 😘 będzie dobrze 😘 gratuluję i czekam na betę ❤️ 3mam kciuki ✊
 
reklama
Raczej nie ma czegoś takiego jak objawy zagnieżdżenia. Chyba że śluz podbarwiony krwią. Poczekaj spokojnie na termin miesiączki i zrób test.
W moim przypadku 7dpo zaczęłam krwawić (trwało to może z 1h) i w sumie nie spodziewałam się że 9dpo wyjdzie pozytywny wynik testu. Teraz stwierdzam że to faktycznie było zagnieżdżenie.
 
Do góry