reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Mam nadzieję,że to jakiś błąd.. przecież 9 i 10 beta rosła. Tydzień temu mówili,że wczesna ciąża,że jest pęcherzyk. Wczoraj już echo zarodka i 6tyd. Jeśli przestało się rozwijac to albo dziś albo wczoraj. Szok 😭
Bardzo mi przykro :( ale niestety takie rzeczy się zdarzają :( moja koleżanka słyszała serduszko dzidzi a na następny dzień obumarł .... I dowiedziała się dopiero po 3 tygodniach jak zaczęła krwawić :( nie wiem czemu nas to spotyka ale lepiej sobie tłumaczyć że urodziło by się chore to lepiej może tak nie by miało cierpieć całe życie i my razem z nim ;) ja tak sobie tłumaczyłam i lepiej mi się żyło
 
reklama
Dziewczyny, siedzę i płaczę… ja jeszcze nawet nigdy cienia nie widziałam 😭 11 cs, pierwsza wizyta w klinice za nami, miałam po okresie robić badania. @ miała przyjść koło wtorku, od soboty myślałam że mam straszny pms (nigdy aż takiego nie miałam). W nocy z poniedziałku na wtorek i dzisiejszej budziłam się z bólu i nie wiedziałam co się dzieje, postanowiłam dziś rano zatestować i przywołać @. A tu takie coś 😧😧😧😧 Jestem przerażona, że te bóle świadczą o tym, że coś jest nie tak 😭 Betę najprędzej będę mogła zrobić dopiero w sobotę rano.
Zobacz załącznik 1304846Górny 10 mlU/ml, dolny 25. Ale chyba i tak nie pozostawia wątpliwości.
Gratulacje ! Piękne krechy! Na pewno wszystko będzie dobrze :-)

Cześć Dziewczyny!
Beta z dzisiaj 105,70 mIU/ml

Prolaktyna 63,30 ng/ml
TSH 2,3


Co sądzicie, martwi mnie ta prolaktyna.. beta chyba ok!! 🙏
Super wynik bety!! Prolaktyne skonsultuj z lekarzem, ja w sumie nie badalam jej w ciąży to nie wiem jaka powinna być. Wiem ze progesteron rośnie wraz z betą.
 
Do góry