reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, siedzę i płaczę… ja jeszcze nawet nigdy cienia nie widziałam 😭 11 cs, pierwsza wizyta w klinice za nami, miałam po okresie robić badania. @ miała przyjść koło wtorku, od soboty myślałam że mam straszny pms (nigdy aż takiego nie miałam). W nocy z poniedziałku na wtorek i dzisiejszej budziłam się z bólu i nie wiedziałam co się dzieje, postanowiłam dziś rano zatestować i przywołać @. A tu takie coś 😧😧😧😧 Jestem przerażona, że te bóle świadczą o tym, że coś jest nie tak 😭 Betę najprędzej będę mogła zrobić dopiero w sobotę rano.
Zobacz załącznik 1304846Górny 10 mlU/ml, dolny 25. Ale chyba i tak nie pozostawia wątpliwości.
Piękne kreseczki 💜 gratuluję 😘
Trzymam kciuki za zdrową i spokojną ciążę 🤗🤗
 
reklama
Dziewczyny, siedzę i płaczę… ja jeszcze nawet nigdy cienia nie widziałam 😭 11 cs, pierwsza wizyta w klinice za nami, miałam po okresie robić badania. @ miała przyjść koło wtorku, od soboty myślałam że mam straszny pms (nigdy aż takiego nie miałam). W nocy z poniedziałku na wtorek i dzisiejszej budziłam się z bólu i nie wiedziałam co się dzieje, postanowiłam dziś rano zatestować i przywołać @. A tu takie coś 😧😧😧😧 Jestem przerażona, że te bóle świadczą o tym, że coś jest nie tak 😭 Betę najprędzej będę mogła zrobić dopiero w sobotę rano.
Zobacz załącznik 1304846Górny 10 mlU/ml, dolny 25. Ale chyba i tak nie pozostawia wątpliwości.
gratuluję 😍 piękne krechy
 
Dziewczyny, siedzę i płaczę… ja jeszcze nawet nigdy cienia nie widziałam 😭 11 cs, pierwsza wizyta w klinice za nami, miałam po okresie robić badania. @ miała przyjść koło wtorku, od soboty myślałam że mam straszny pms (nigdy aż takiego nie miałam). W nocy z poniedziałku na wtorek i dzisiejszej budziłam się z bólu i nie wiedziałam co się dzieje, postanowiłam dziś rano zatestować i przywołać @. A tu takie coś 😧😧😧😧 Jestem przerażona, że te bóle świadczą o tym, że coś jest nie tak 😭 Betę najprędzej będę mogła zrobić dopiero w sobotę rano.
Zobacz załącznik 1304846Górny 10 mlU/ml, dolny 25. Ale chyba i tak nie pozostawia wątpliwości.
Piękne kreski, nie martw się na zapas. Jeśli ma być dobrze to będzie, nie da się na siłę zatrzymać ciąży albo na siłę poronić.
Gratuluję ci ❤️ teraz się nie stresuj, to dopiero początek twojej przygody że stresem 😉
 
Hej wszystkim ! ❤️ Nie wiem czy w dobrym wątku pisze ale mam wątpliwości i pytania a nie raz czytałam to forum jako gość i wiem, ze potraficie doradzić, odpowiedzieć albo wybić z głowy wkręcanie sobie różności. A wiec tak. Ostatnia miesiączka 20-24 lipca. W dni płodne starania. Teraz jestem 9 dni przed okresem ale od dwóch dni czuje się bardzo dziwnie i dlatego chciałabym znać Wasze zdanie, bo zdaje sobie sprawę z tego, ze mogę sobie wkręcać. Od początku tygodnia bolą mnie jajniki, a właściwie bardziej to taki ciągnący ból, albo czuje kłócić jakby mnie ktoś dźgał szpilka. Wczoraj czułam się bardzo słabo, było mi niedobrze, miałam dreszcze, ciągnący ból, było mi zimno przy 25 stopniach i straszna senność. Dziś tez mam ten ciągnący przeszywający ból, i senności okropną. Czy to mogło być spowodowane zagnieżdżeniem? Nie mam w ogóle skończy jak na okres. Tylko ten ciągnący ból albo jednego jajnika (tego co zwykle w dni płodne) albo obu, albo to kłócie. I wczoraj ciężko mi się oddychało.
bardzo proszę posiedzicie co myślicie. Jestem 4 miesiące po histeroskopia z laparoskopia i byłabym szczęśliwa jakby się udało ❤️
Nie ma takiej możliwości byś czuła objawy ciąży na 11 dni przed terminem miesiączki 🙄
 
2 dni temu to mogłaś mieć co najwyżej owulacje.
Hej wszystkim ! [emoji3590] Nie wiem czy w dobrym wątku pisze ale mam wątpliwości i pytania a nie raz czytałam to forum jako gość i wiem, ze potraficie doradzić, odpowiedzieć albo wybić z głowy wkręcanie sobie różności. A wiec tak. Ostatnia miesiączka 20-24 lipca. W dni płodne starania. Teraz jestem 9 dni przed okresem ale od dwóch dni czuje się bardzo dziwnie i dlatego chciałabym znać Wasze zdanie, bo zdaje sobie sprawę z tego, ze mogę sobie wkręcać. Od początku tygodnia bolą mnie jajniki, a właściwie bardziej to taki ciągnący ból, albo czuje kłócić jakby mnie ktoś dźgał szpilka. Wczoraj czułam się bardzo słabo, było mi niedobrze, miałam dreszcze, ciągnący ból, było mi zimno przy 25 stopniach i straszna senność. Dziś tez mam ten ciągnący przeszywający ból, i senności okropną. Czy to mogło być spowodowane zagnieżdżeniem? Nie mam w ogóle skończy jak na okres. Tylko ten ciągnący ból albo jednego jajnika (tego co zwykle w dni płodne) albo obu, albo to kłócie. I wczoraj ciężko mi się oddychało.
bardzo proszę posiedzicie co myślicie. Jestem 4 miesiące po histeroskopia z laparoskopia i byłabym szczęśliwa jakby się udało [emoji3590]
 
Hej wszystkim ! ❤️ Nie wiem czy w dobrym wątku pisze ale mam wątpliwości i pytania a nie raz czytałam to forum jako gość i wiem, ze potraficie doradzić, odpowiedzieć albo wybić z głowy wkręcanie sobie różności. A wiec tak. Ostatnia miesiączka 20-24 lipca. W dni płodne starania. Teraz jestem 9 dni przed okresem ale od dwóch dni czuje się bardzo dziwnie i dlatego chciałabym znać Wasze zdanie, bo zdaje sobie sprawę z tego, ze mogę sobie wkręcać. Od początku tygodnia bolą mnie jajniki, a właściwie bardziej to taki ciągnący ból, albo czuje kłócić jakby mnie ktoś dźgał szpilka. Wczoraj czułam się bardzo słabo, było mi niedobrze, miałam dreszcze, ciągnący ból, było mi zimno przy 25 stopniach i straszna senność. Dziś tez mam ten ciągnący przeszywający ból, i senności okropną. Czy to mogło być spowodowane zagnieżdżeniem? Nie mam w ogóle skończy jak na okres. Tylko ten ciągnący ból albo jednego jajnika (tego co zwykle w dni płodne) albo obu, albo to kłócie. I wczoraj ciężko mi się oddychało.
bardzo proszę posiedzicie co myślicie. Jestem 4 miesiące po histeroskopia z laparoskopia i byłabym szczęśliwa jakby się udało ❤️

A jak długie masz cykle?
Bo widzę, że dni płodne miałyśmy w tym samym czasie i okres też za 9 dni (najwcześniej) tylko ja zaczęłam okres jak Ty kończyłaś 😂
 
reklama
Do góry