reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny. Znowu nie sikałam kilka h i zrobilam sikanca mam tylko te testeo . I jest jasny róż. Kupuje dzisiaj test z innej firmy i sprawdzę o poranku.
 

Załączniki

  • 20210809_163951.jpg
    20210809_163951.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 173
  • 20210809_163937.jpg
    20210809_163937.jpg
    1 002,7 KB · Wyświetleń: 166
reklama
Witam.
Zaczęliśmy starania w czerwcu. ( 3 ciąża poronienie zatrzymane w 10 tyg - luty 2021)
Od tamtej pory mój organizm wariuje. 3 miesiące nie miałam owulacji. 4 była i pęknięte 4 pęcherzyki. Od czerwca działamy I nic. Ja nie mam w ogóle śluzu. W tym cyklu 12 dnia test owu pozytywny, było przytulanie, szyjka miękka wysoko i otwarta temp 36.3. Dziś 19 dzień cyklu szyjka znów miękka otwarta i średnio wysoko. Temp 36.5. Co to wszytko ma znaczyć? Czy to się kiedyś naprawi? Zawsze miałam piękne owulacje, dwie ciążę w pierwszym miesiącu staran, A od tego poronienia nie mogę się dogadać z organizmem :/
Czesc :) robilas jakies badania? Warto byloby zbadac hormony tarczycowe, prolaktyne i progesteron. Monitorowałas cykle? Co na to Twoj lekarz? To ze nie ma na zewnatrz śluzu nie oznacza ze go nie ma. W srodku moze byc go sporo.
po poronieniu moze troche minąć zanim organizm wroci „ na swoj tor”.
 
A ktory to dc? I czemu nie pojdziesz na betę? Ja bym nie wytrzymala 😬 trzymam kciuki 🤞🏼🤞🏼
33 dc. Ok 10 dpo. Nie miałam kiedy isc na betę. Moze jutro sie uda jak inny test cos pokaże:) tym średnio ufam ale juz trzeci z takim cieniem wiec moze cos jest na rzeczy.
Od wczoraj czuje taki ból głowy jak na przeziębienie.. tyle z objawów 😀
 
Czesc :) robilas jakies badania? Warto byloby zbadac hormony tarczycowe, prolaktyne i progesteron. Monitorowałas cykle? Co na to Twoj lekarz? To ze nie ma na zewnatrz śluzu nie oznacza ze go nie ma. W srodku moze byc go sporo.
po poronieniu moze troche minąć zanim organizm wroci „ na swoj tor”.
Tak, z badań miałam tarczyce tsh 2,50 co jest w porządku, ale dostałam leki żeby zbić tak do ok 1, bo podobno tak lepiej, Ft3 i ft4 w normie. Progesteron 7 dni przed okresem 20.83 więc wysoki, ale to był ten cykl gdzie na monitoringu były 4 pęcherzyki po 18, 17, 17 i 16
Prolaktyny nie miałam badanej. Krew w porządku. Ten dzisiejszy dzień pojawił się taki śluz jak miałam zawsze przed owulacja. Czy jest szansa, że tamta owulacja w 12 dni nie udala pgd i teraz jest drugie właściwe podejście? :)
 
Tak, z badań miałam tarczyce tsh 2,50 co jest w porządku, ale dostałam leki żeby zbić tak do ok 1, bo podobno tak lepiej, Ft3 i ft4 w normie. Progesteron 7 dni przed okresem 20.83 więc wysoki, ale to był ten cykl gdzie na monitoringu były 4 pęcherzyki po 18, 17, 17 i 16
Prolaktyny nie miałam badanej. Krew w porządku. Ten dzisiejszy dzień pojawił się taki śluz jak miałam zawsze przed owulacja. Czy jest szansa, że tamta owulacja w 12 dni nie udala pgd i teraz jest drugie właściwe podejście? :)
Moze byc tak ze owulacja Ci sie przesunęła i bedzie dopiero teraz :)
 
reklama
Cześć dziewczyny! U mnie chyba się przeziębienie kluje, wczoraj wieczorem złapało mnie kichanie (a tak u mnie zaczyna się właśnie przeziębienie), w pracy jakaś taka nie do życia byłam i cały czas mi zimno... Przed chwilą mierzyłam temperaturę (ale tak normalnie - pod pachą 😂) i 37,0... Mam nadzieję, że nie złapie mnie bardziej 🤧
 
Do góry