reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wg mnie przyklejanie testów do zeszytu jest całkowicie bez sensu, bo testy po godzinach m, a tym bardziej po dniach, nadają się jedynie do kosza a nie do porównywania między sobą. Po prostu 4-6.08 robiłaś testy tylko raz dziennie po 22. Wystarczy, że masz bardzo krótki peak, trwający np 6 godzin i się z nim minęłaś. Nic w tym szokującego ;) Daj znać jutro rano jak temperatura.
Dzisiaj temperatura 37,00.
Dość szybko rośnie jak na to że dopiero za 12 dni powinna być @
 
reklama
I chyba tak jest. :(
Zrobiłam rano test i widać cos bardzo minimalnie ale tylko jak poruszam testem.
Pierwszy raz używam tych testów, firma TESTEO. Macie jakieś doświadczenia z nimi?
Te testy lubią oszukiwać :( mi przed @ pokazywały takie kreski . Zdjęcie z jednym testem zrobiłam w 1dc jak już było krwawienie . Beta z krwi negatywna ....
 

Załączniki

  • received_396746111974224.jpeg
    received_396746111974224.jpeg
    44,8 KB · Wyświetleń: 155
  • received_344864590474413.jpeg
    received_344864590474413.jpeg
    24,8 KB · Wyświetleń: 154
Dzięki.😘 A jakich testów teraz używasz? Ja kiedyś miałam Pinki z czułością 10 - nigdy nie pokazywały drugiej kreski, a tez czytałam różne opinie.. I zamówiłam Testeo. Są w ogóle jakieś pewniaki?
Na tą chwilę nie mam żadnych 😅 jestem przed owu. Zastanawiam się nad tymi z Rossmanna . W tym cyklu ich wypróbuję mam nadzieję że nie dadzą mi złudnej nadziei jak te testeo . Nie wiem czy da jakieś pewniaki , tu na forum chyba widziałam już każdy rodzaj testów i praktycznie każdy kiedyś kogoś oszukał pokazując duch cienia 😒🤷
 
reklama
Na tą chwilę nie mam żadnych 😅 jestem przed owu. Zastanawiam się nad tymi z Rossmanna . W tym cyklu ich wypróbuję mam nadzieję że nie dadzą mi złudnej nadziei jak te testeo . Nie wiem czy da jakieś pewniaki , tu na forum chyba widziałam już każdy rodzaj testów i praktycznie każdy kiedyś kogoś oszukał pokazując duch cienia 😒🤷
Facelle również często pokazują kreskę fabryczną. Całkiem niezłe i tanie są testy Pepino.
 
Do góry