reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Na tą chwilę nie mam żadnych 😅 jestem przed owu. Zastanawiam się nad tymi z Rossmanna . W tym cyklu ich wypróbuję mam nadzieję że nie dadzą mi złudnej nadziei jak te testeo . Nie wiem czy da jakieś pewniaki , tu na forum chyba widziałam już każdy rodzaj testów i praktycznie każdy kiedyś kogoś oszukał pokazując duch cienia 😒🤷
Dzięki.😘 A jakich testów teraz używasz? Ja kiedyś miałam Pinki z czułością 10 - nigdy nie pokazywały drugiej kreski, a tez czytałam różne opinie.. I zamówiłam Testeo. Są w ogóle jakieś pewniaki?
Ja też bardzo nie polecam tych z rossmanna na każdym miałam dość wyraźną kreskę fabryczną, ale za to mogę polecić easy@home 😊
 
Ja polecam testy z DOZ. Kosztują dwa 16 zł i zero kreski fabrycznej. Ostatnio miałam pakiet dwóch płytkowych, ale są też mieszane, ale strumieniowy ma szkiełko i takich nie lubię.
Ja dziś się zaszczepiłam. Może dostanę chociaż owulację w prezencie razem ze szczepieniem 🙏😉
 
Witam.
Zaczęliśmy starania w czerwcu. ( 3 ciąża poronienie zatrzymane w 10 tyg - luty 2021)
Od tamtej pory mój organizm wariuje. 3 miesiące nie miałam owulacji. 4 była i pęknięte 4 pęcherzyki. Od czerwca działamy I nic. Ja nie mam w ogóle śluzu. W tym cyklu 12 dnia test owu pozytywny, było przytulanie, szyjka miękka wysoko i otwarta temp 36.3. Dziś 19 dzień cyklu szyjka znów miękka otwarta i średnio wysoko. Temp 36.5. Co to wszytko ma znaczyć? Czy to się kiedyś naprawi? Zawsze miałam piękne owulacje, dwie ciążę w pierwszym miesiącu staran, A od tego poronienia nie mogę się dogadać z organizmem :/
 
W którym dniu cyklu najlepiej robić prolaktyne? Na początku, 3-5 dzień? Cykle mam 25 dniowe. Robiłam ostatnio inne badania i przy okazji prolaktyne, pod koniec cyklu i wyszła wysoka, przy normie do 496 ja miałam 1378.
 
reklama
Do góry