reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Pytanie do dziewczyn które biorą Dostinex 🙂 Dzisiaj robiłam badania po 4 dawkach czyli po 4 tygodniach od tego jak zaczęłam go brać i prolaktyna ładnie spadła z 46 do 7. Nie mogę się dodzwonić do mojej lekarki. Jutro przypadałaby następna dawka ale chyba nie powinnam jej brać ? Bo wydaje mi się że gdzieś czytałam że branie Dostinexu przerywa się gdy prolaktyna spadnie.
Mi spadła do zera i mam poniżej normy, a i tak nadal mam brać tylko co 2 tyg, nie co tydzień tak jak brałam, bo lekarz powiedział, że jak odstawię to mi na nowo skoczy, ale ja miałam na poziomie 93 przed dostinexem 🧐
 
reklama
Mi spadła do zera i mam poniżej normy, a i tak nadal mam brać tylko co 2 tyg, nie co tydzień tak jak brałam, bo lekarz powiedział, że jak odstawię to mi na nowo skoczy, ale ja miałam na poziomie 93 przed dostinexem 🧐
O widzisz no ja powinnam ją wziąć jutro wieczorem więc jeszcze mam chwilę żeby się skontaktować z moją Panią Doktor. Może oddzwoni 😉
 
Dziękuje ! Takie prawdziwe historie dają dużo siły 🙂 jesteśmy pod opieką naszej Pani Doktor i ona tez już coś wspominała, ze jak się nie będzie udawać to będziemy robić ta drożność. Niestety leczę się prywatnie, ale może nie są to jakieś kosmiczne koszty
Ja też się prywatnie leczę a dostałam skierowanie na laparoskopie diagnostyczna na NFZ :-)

Rodzilam też w prywatnym szpitalu gdzie mój gin pracuje i też na NFZ. Nic nie płaciłam a opieka i warunki fantastyczne. Znieczulenie można było dostać bez problemu, jednak ja się boję tego wkłucia w kręgosłup i raz rodzilam z gazem a drugi raz tak szybko szło że nie było czasu na gaz ani nic innego ;-)
 
Cześć😊 macie już doświadczenie w tematach badań. Chciałam się Was doradzić odnośnie moich wyników bo ja nie za bardzo rozumiem nic z tego. Pierwszy raz robiłam takie badania. Jedynie wiem ze prolaktyna podwyższona. Pozdrawiam 😊
 

Załączniki

  • BDF11A8D-BCDE-435F-B9E7-E5AB9A447D95.jpeg
    BDF11A8D-BCDE-435F-B9E7-E5AB9A447D95.jpeg
    151,1 KB · Wyświetleń: 105
reklama
Dziękuje ! Takie prawdziwe historie dają dużo siły 🙂 jesteśmy pod opieką naszej Pani Doktor i ona tez już coś wspominała, ze jak się nie będzie udawać to będziemy robić ta drożność. Niestety leczę się prywatnie, ale może nie są to jakieś kosmiczne koszty
HyCoSy w Warszawie prywatnie ok 700 zł.
Też się wybierm.
Mój lekarz odradzał mi tą opcję z promieniami RTG, choć bez problemu mogłabym zrobić to u niego na oddziale w szpitalu.
 
Do góry