reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny ! Witam się z wami w 4 dc. Dziwnie w tym cyklu okres trwał nie całe 2 doby dziś już nawet nie plamie. I wogole jakiś dziwny ten okres, bo jakiś taki „ gesty” był. Zazwyczaj mam okres około 3 dni bardzo intensywny i później 2 dni już tylko mocniejsze plamienia. Na monitoringu ostatnio gin powiedział ze już w 9 dc miałam endometrium 8-9 mm. Owulacja była w 15 dc. Wiec napewno podroslo endometrium. Niepokoi mnie taki słaby okres. Implantacja to być nie mogła napewno. Na następnej wizycie pogadam z gin co może być przyczyna.
Ja tylko raz miałam taki krótki, słaby okres i w tym cyklu akurat udało się zajść, jednak ciąża się nie rozwijała prawidłowo. Już wtedy miałam takie podejrzenie i teraz jestem już pewna że było to spowodowane ostrym jak i przewlekłym stresem który się skumulował.
 
reklama
Doktor mówiła że "pojadę w świat" . O jakąś klinikę w Olsztynie chodzi. Ale jak podpytywałam to mówiła że wszystko wytłumaczy jak już na prawdę się nie uda za tym szóstym razem.
Rozumiem, trzymam w takim razie mocno kciuki by wszystko poszło zgodnie z planem. Ale dobrze, ze lekarka nie załamuje rąk tylko ma jakiś plan. Najgorzej byłoby czuć bezradność, ze już wszystkie opcje wyczerpane i byc zostawionym samemu.
 
A ja po wczorajszym jednorazowym podbarwionym śluzie zrobiłam się dziwnie spokojna 🙄 Nie wiem czy to dlatego że mam tak dużą nadzieję że się udało i będzie jeszcze większe rozczarowanie, czy to po prostu ten tzw spokój opisywany przez wiele dziewczyn gdy się udało... Mimo to troszkę się biłam z mysłami czy zatestować tak jak planowałam, ale szybko pomyślałam że może jeszcze nic nie wyjść i odpuściłam 😀 I już obsesyjnie nie myślę o za testowaniu, nie wiem czemu ale bardzo dziwne odczucie :D
 
A ja po wczorajszym jednorazowym podbarwionym śluzie zrobiłam się dziwnie spokojna 🙄 Nie wiem czy to dlatego że mam tak dużą nadzieję że się udało i będzie jeszcze większe rozczarowanie, czy to po prostu ten tzw spokój opisywany przez wiele dziewczyn gdy się udało... Mimo to troszkę się biłam z mysłami czy zatestować tak jak planowałam, ale szybko pomyślałam że może jeszcze nic nie wyjść i odpuściłam 😀 I już obsesyjnie nie myślę o za testowaniu, nie wiem czemu ale bardzo dziwne odczucie :D
Ja będę trzymać kciuki 😍 kiedy ma przyjść @?
 
reklama
Pytanie do dziewczyn które biorą Dostinex 🙂 Dzisiaj robiłam badania po 4 dawkach czyli po 4 tygodniach od tego jak zaczęłam go brać i prolaktyna ładnie spadła z 46 do 7. Nie mogę się dodzwonić do mojej lekarki. Jutro przypadałaby następna dawka ale chyba nie powinnam jej brać ? Bo wydaje mi się że gdzieś czytałam że branie Dostinexu przerywa się gdy prolaktyna spadnie.
 
Do góry