reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Doczytałam później (chyba, ze mylę Cię z kims innym [emoji85]) ze to już któraś stymulacja. No i pisałaś, ze ogólnie poza brakiem owu jest wszystko ok, wiec zakładałam ze laparo masz już za sobą [emoji6]
Hsg mam za sobą. I jajowody drożne :) . Laparoskopia to taka mini operacja przecież ;) i tak, dobrze kojarzysz mnie :)
 
reklama
Trzymam mocno kciuki. A jaki masz plan na dalsze działania w razie gdyby (tfu, tfu) się jednak nie udało w tym szóstym cyklu?
Doktor mówiła że "pojadę w świat" . O jakąś klinikę w Olsztynie chodzi. Ale jak podpytywałam to mówiła że wszystko wytłumaczy jak już na prawdę się nie uda za tym szóstym razem.
 
Hsg mam za sobą. I jajowody drożne :) . Laparoskopia to taka mini operacja przecież ;) i tak, dobrze kojarzysz mnie :)

Wiem czym jest laparo i często jest wykonywana wraz z drożnością i/lub histero przed stymulacja, bo na co stymulacja, jeśli w macicy będą fizyczne przeszkody do zagnieżdżenia [emoji12] laparo to zabieg nie tylko leczniczy, ale i diagnostyczny. Trzymam kciuki [emoji6]
 
Hmmmm. A dostałaś okres? Jaki test wcześniej wykonywalas i teraz? Może różnica w testach? I czy kreska na teście poprzednim była dobrze widoczna i różowa?
Hej, okresu jeszcze nie mam, ale dziś już się czuję okresowo i pewnie lada moment będzie. Wcześniejsze kreski były różowe, ale bardzo bladziutkie. Nie mam niestety zdjęcia, bo wykasowałam. Dzisiejszy test kompletnie nie pozostawił złudzeń, że nic tu się nie rozwija. Ale nic to, będziemy próbować dalej:)
 
@Kropka.88 jak u Cb? po inseminacji? u mnie nieudana, takze prezentu na urodziny nie bylo. Pojechalismy za to na wakacje z mezem i dzis ide na wizyte do ginam jest 15 dc. Nie wiem co on nam powie dzis, cos wczesinej mowil o laparosopii.
Hej :) u mnie niestety inseminacja nieudana. Wlasnie jestem na stymulacji do kolejnej iui :) jutro kolejna wizyta.
Przykro ze Ci sie nie udalo :( moze warto ta laparoskopię zrobic? Mialas badana drożność?
Cześć Dziewczyny :) miłego poniedziałku Wam życzę, ja własnie się zbieram na wizytę do mojej Pani doktor. Dziś u mnie 12 dc (2 cykl stymulowany) zobaczymy co z tego wyszło. Ostatnio jednak się zmartwiłam, ponieważ miałam wykonywaną cytologię, musze robić ją raz na rok z uwagi na to, ze mam nadżerkę. W zeszłym tygodniu odebrałam wyniki, nie są złe, ale nie są też dobre bo jest stan zapalny (pewnie ta nadżerka) i teraz kontrole mam miec co 6 miesiecy aby to obserwować. Czy nie byłoby lepiej aby tej nadżerki się pozbyć? Dwóch moich lekarzy twierdzi, że nie ma potrzeby, ale może któraś z Was ma podobny problem?
Ja mialam nadzerke i miala ja wypalana, od tamtej pory problem nie wraca. Mysle ze warto sie jej pozbyc :)
Cześć, pytanie do dziewczyn, które biorą ovitrelle. Przy jakiej wielkości pęcherzyka przyjmujecie zastrzyk?
U mnie zastrzyk robiony przy wielkości Ok 24mm :)
 
reklama
Ja za Ciebie też !😍
Ty też jesteś stymulowana jak dobrze kojarze? Jak idzie? Który już cykl?
Tak jestem jestem w trakcie 1 cyklu na clo, udało się wyhodować 2 pęcherzyki ale tylko jeden pękł 😑, jak się nie uda to kolejny będzie lamette zamiast clo, a u ciebie jak tam sytuacja? Coś się zmieniło?
 
Do góry