reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny trochę mam dzisiaj gorszy dzień , w zasadzie to aż się popłakałam , poprzednie trzy ciąże w pierwszym cyklu staran , ( fakt tylko jedna donosiłam i mam córkę ) , ale teraz coś czuje iż się szala przechyliła w kierunku trudności z zajściem w ciąże ... drugi cykl staran i klapa .... ( wiem to mało ) , ale podłamałam się , zważywszy na wcześniejsza łatwość w zajściu z ciąże . Jak myślicie co może być powodem ? Wiek ? Mam 32 lata , .. ? A może coś innego ?

Wszystko i nic. Serio. Może być zmiana u partnera, Twoj czynnik (najróżniejszy) lub zwykły pech, bo jednak na zajście w danym cyklu w najlepszym wypadku jest 30%. Możesz po prostu uzbroić się w cierpliwość jeszcze pare cykli, albo pójść do lekarza, ale jest duza szansa, ze lekarz po 2cs i tak będzie dość chłodno podchodził do sprawy, wiec możesz dla samej siebie zrobić podstawowe badania z krwi. I zmieniłabym podejście, ze skoro wcześniej udało się za pierwszym razem to teraz tez bedzie już, tu i teraz, bo ono Cię wykończy zanim jeszcze dobrze zaczniesz [emoji6] to ze wcześniej się udało od razu nie znaczy, ze i teraz tak będzie, a raczej świadczy o wyjątkowym szczęściu.
 
reklama
Hej, powtórzyłam test z rana, nie pozostawił złudzeń, że muszę czekać na miesiączkę, jedna kreska, zero prześwitu, to wczorajsze to było chyba fabryczne... Ehh szkoda, dziś będzie ciężko, jutro już lepiej - cykl jak każdy 🥺 Czekam na wrześniową drożność i badania partnera w sierpniu.

Miłej środy dla każdej z Was !!! 🌷
 
Hej, powtórzyłam test z rana, nie pozostawił złudzeń, że muszę czekać na miesiączkę, jedna kreska, zero prześwitu, to wczorajsze to było chyba fabryczne... Ehh szkoda, dziś będzie ciężko, jutro już lepiej - cykl jak każdy 🥺 Czekam na wrześniową drożność i badania partnera w sierpniu.

Miłej środy dla każdej z Was !!! 🌷
Szkoda 😔. Myślałam o tobie z rana i czekałam , ze jednak się pochwalisz. Ale tule mocno i wierze, ze musi się udać ❤️ Ja w sierpniu mam drożność i to mi tez daje nadzieje. Najważniejsze ze idziesz do przodu z badaniami! Trzymaj się.
 
Hej, powtórzyłam test z rana, nie pozostawił złudzeń, że muszę czekać na miesiączkę, jedna kreska, zero prześwitu, to wczorajsze to było chyba fabryczne... Ehh szkoda, dziś będzie ciężko, jutro już lepiej - cykl jak każdy 🥺 Czekam na wrześniową drożność i badania partnera w sierpniu.

Miłej środy dla każdej z Was !!! 🌷
Kurcze 😥 no szkoda 🥺 trzymaj się 😘🤗
 
Hej, powtórzyłam test z rana, nie pozostawił złudzeń, że muszę czekać na miesiączkę, jedna kreska, zero prześwitu, to wczorajsze to było chyba fabryczne... Ehh szkoda, dziś będzie ciężko, jutro już lepiej - cykl jak każdy 🥺 Czekam na wrześniową drożność i badania partnera w sierpniu.

Miłej środy dla każdej z Was !!! 🌷

Szkoda, że to jednak fałszywy alarm 😔

Ja również witam się z rana. Jutro powinnam dostać @, ale dzisiaj z rana zrobiłam test i negatywny. Zostanę tu z Wami jeszcze trochę 😁😝 Oby @ przyszła jak najszybciej i działamy dalej 🙃
 
Szkoda 😔. Myślałam o tobie z rana i czekałam , ze jednak się pochwalisz. Ale tule mocno i wierze, ze musi się udać ❤️ Ja w sierpniu mam drożność i to mi tez daje nadzieje. Najważniejsze ze idziesz do przodu z badaniami! Trzymaj się.
Dziękuję za miłe słowo! 😘 Trochę się boję tej drożności, ale jedna z dziewczyn tutaj napisała, że kobieta zniesie ból porodowy to taki ból przy drożności to pikuś i jakoś aż się nie mogę doczekać tego zabiegu 😜
A musiałaś zrobić jakieś dodatkowe badania do drożności? 🙂
 
Hej, powtórzyłam test z rana, nie pozostawił złudzeń, że muszę czekać na miesiączkę, jedna kreska, zero prześwitu, to wczorajsze to było chyba fabryczne... Ehh szkoda, dziś będzie ciężko, jutro już lepiej - cykl jak każdy 🥺 Czekam na wrześniową drożność i badania partnera w sierpniu.

Miłej środy dla każdej z Was !!! 🌷
Przykro 😔 myslalam o Tobie od rana, ze jedna sie udalo 😔
Ściskam mocno ❤️
 
reklama
Dziękuję za miłe słowo! 😘 Trochę się boję tej drożności, ale jedna z dziewczyn tutaj napisała, że kobieta zniesie ból porodowy to taki ból przy drożności to pikuś i jakoś aż się nie mogę doczekać tego zabiegu 😜
A musiałaś zrobić jakieś dodatkowe badania do drożności? 🙂
Mi nie kazał🙂. Tylko 3 dni wcześniej będę brała globulki dopochwowe i po zabiegu antybiotyk :). W sumie z tym bólem porodowym to ja właśnie pisałam 😁. Ja tez czekam już na koniec cyklu jeszcze jakieś 6-7 dni i już się umawiam z lekarzem na zabieg, ale będę miała HSG a nie HyCoSy.
 
Do góry