reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja cierpliwie czekam na początek sierpnia beż większego entuzjazmu. Przytulanie mieliśmy w 11dc, owulacja 14dc. I tyle.
Moj mąż tak się zestresował na hasło Owulacja, że był problem z finiszem 🙄
Trochę poplakalam, ale tez przegadaliśmy ten temat. Ustaliliśmy, że nie będę go informowała o owulacji, bo go to stresuje.
Uczą nas te starania cierpliwości, zwłaszcza nie.
Oj tak uczą... U nas też stresowo, ale staram się jak mogę łagodzić presję.
 
No to może faktycznie czekaj. Tylko wydaje mi się że @ przychodzi po odstawieniu 🤷‍♀️ ja odstawiłam bo skoro nie było ciąży to nie potrzebowałam go brać.
Nie jestem lekarzem i niestety się nie wypowiem czy tylko po odstawieniu @ przychodzi, staram się ufać mojej ginekolog i stosować do jej zaleceń 😉 jeśli jednak nie przyjdzie to 30 lipca się do Niej przejdę bo wtedy kończą mi się właśnie tabletki duphastonu
 
Nie jestem lekarzem i niestety się nie wypowiem czy tylko po odstawieniu @ przychodzi, staram się ufać mojej ginekolog i stosować do jej zaleceń 😉 jeśli jednak nie przyjdzie to 30 lipca się do Niej przejdę bo wtedy kończą mi się właśnie tabletki duphastonu
I to będzie najlepsze wyjście 🙂 bo każdy lekarz dostosowuje leki pod swojego pacjenta 🙂
 
Dziękuję za miłe słowo! 😘 Trochę się boję tej drożności, ale jedna z dziewczyn tutaj napisała, że kobieta zniesie ból porodowy to taki ból przy drożności to pikuś i jakoś aż się nie mogę doczekać tego zabiegu 😜
A musiałaś zrobić jakieś dodatkowe badania do drożności? 🙂
Mnie drożność w ogóle nie bolała, może lekki dyskomfort przy podawaniu kontrastu, a tak 0oza tym było ok. Trochę po badaniu bolało podbrzusze, ale też nie był straszny ból, więc niekoniecznie musi boleć ;)
 
Hej, powtórzyłam test z rana, nie pozostawił złudzeń, że muszę czekać na miesiączkę, jedna kreska, zero prześwitu, to wczorajsze to było chyba fabryczne... Ehh szkoda, dziś będzie ciężko, jutro już lepiej - cykl jak każdy 🥺 Czekam na wrześniową drożność i badania partnera w sierpniu.

Miłej środy dla każdej z Was !!! 🌷
Sonka! Ściskam mocniutko 😔😘 taka miałam nadzieję że się udało. Teraz jak kazda z nas powtarzaj mantre- nowy cykl, nowa szansa. Na pocieszenie dodam że u mnie ten cykl tez stracony. Niby tydzień jeszcze do testowania, ale posypało się u mnie tak prywatnie, w rodzinie i przez to ogromny tres miałam znow napad i 2 dniowe załamanie nerwowe. A wiem doskonale jak stres niweczy nasze plany, woec zakladam że nawet jeśli zarodek by się pojawił to i tak do implementacji nie dojdzie 😔 takze tez w zasadzie czekam na okres. I doskonale rozumiem jaka to ogromną przykrostka😔 Ściskam raz jeszcze! ❤
 
reklama
Hej, powtórzyłam test z rana, nie pozostawił złudzeń, że muszę czekać na miesiączkę, jedna kreska, zero prześwitu, to wczorajsze to było chyba fabryczne... Ehh szkoda, dziś będzie ciężko, jutro już lepiej - cykl jak każdy 🥺 Czekam na wrześniową drożność i badania partnera w sierpniu.

Miłej środy dla każdej z Was !!! 🌷
I cieszę się że droxnosc przed Toba- dla mnie psychicznie bardzo ważne jest żeby mieć jakiś cel. Jakoś wtedy tak troszke łatwiej przychodzi mierzyć się z niepowodzeniami. Chociaż 3mam kciuki, żeby kolejny cykl był tym właściwym i owocnym! ❤ Nosek do góry! Wierzymy Ciebie 😘
 
Do góry